Додати оголошення
Головна  >  Послуги  >  Інформаційно-освітні  >  Послуги психологів  >  Психолог Дніпро

   Психолог Дніпро  (пропоную)

Ціна: 300 грн.

Я щаслива дружина і мама двох синів (16 і 5 років), успішний і затребуваний фахівець в юриспруденції, з 2017 року займалася психологічними дослідженнями, автор двох наукових статей на тему: "Психологічний клімат в трудовому колективі в залежності від індивідуально - психологічних особливостей його членів "і" Вплив особистісних якостей керівника на формування стилю управління колективом ", з початку 2019 року веду приватну практику, на сьогоднішній день це більше 500 годин роботи з клієнтами більш 30 задоволених клієнтів.

 

Психологічні проблеми:

- Проблеми з самооцінкою, невпевненість в собі або своїх можливостях.

- Дратівливість.

- Залежні від чужої оцінки або думки (Що скажуть люди?).

- У Вас проблеми з постановкою і досягненням цілей

- У Вас криза або конфлікти у відносинах

- У Вас проблеми у відносинах з протилежною статтю.

Такі проблеми як:

- Відсутність потяги і бажання.

- Біль під час контакту з партнером.

- Відсутність або недолік природного мастила, стиснення м'язів які призводять до хворобливих відчуттів.

- Відсутність задоволення.

- Проблеми всіх видів.

- Дисгармонія в парі.

- Синдром тривожного очікування невдачі.

Всі ці розлади можуть бути як уявними, так і реально існуючими, але в їх основі часто лежать психологічні проблеми.

Прийом за попереднім записом

з Пн- сб: з 9 до 19

На моєму сайті є можливість онлайн записи

https://www.psihologseksolog.com/

Реклама

Оголошення із рубрики "Услуги психологов"переглянути все
Консультація психолога / коуча
Коли Ви будете готові, ось як Я можу допомогти ВАМ наладити стосунки в сім'ї і разом з цим вдвічі
Психолог Житомир/Коуч
Работаю в направлении когнитивно - поведенческой терапии, арт терапии. Стаж психологичес
Логопедия и психология для детей и взрослых
Речь - основа умственной деятельности и главное что помогает в человеческом общении. Построить гра
Квалифицированная помощь, проф. подход в любой жизненной ситуации
Квалифицированная помощь, профессиональный подход в любой жизненной ситуации, консультация в вопроса
Лечение и кодирование от алкоголизма и табакокурения
Психотерапевтический центр врача-психоте