Добавить объявление

   Навчання та бізнес освіта у Львівській бізнес школі  (предлагаю)

Автор: менеджер  (на портале c 24.11.2000)
Предприятие: Львівська бізнес-школа "УКУ"
Местонахождение: Украина, Львов, Козельницкая улица, 2
Дата публикации: 11.02.2016

Сьогодні дуже багато молодих людей зацікавленні у відкритті власного бізнесу. Нажаль практично кожного недосвідченого підприємця-початівця чекає немало перешкод, розчарувань труднощів. Ми бажаємо надати допомогу в цій справі. Наша пропозиція для вас це така послуга, як бізнес навчання та MBA освіта в Україні. До вашої уваги наш веб-ресурс lvbs.com.ua. Тут надається можливість кожному відвідувачу дізнатись повну інформацію про наші проекти та навчання, яке ми пропонуємо. Ми спрямовуємо всі наші зусилля на те, щоб кожен бізнесмен, який береться за справу, міг досягти успіху в ній, отримати особисті вигоди та приніс своєю діяльністю певну користь суспільству.


Наша компанія Lviv Business School працює вже кілька років і весь цей час ми боремось за надання якісної і ефективної освіти в сфері бізнесу. Команда наших спеціалістів допомагає всім бажаючим освоїти практичні навички а не тільки теоретичні знання в сфері успішного ведення підприємницької діяльності. Якщо вам цікаві наші пропозиції щодо прогресивної бізнес-освіти, на сайті lvbs.com.ua ви можете отримати наші контактні дані та підписатись на новини.


Чому бізнес-освіта є вигідною для кожного


  • власний бізнес надає змогу отримати значно більші прибутки, ніж робота в державних установах чи приватних фірмах;
  • ведення підприємницької діяльності з попереднім знанням справи оберігає від багатьох імовірних ризиків, потенційних зайвих затрат, незважених рішень;
  • багатосторонній практичний досвід, який надає наша школа, допомагає краще визначитись в виборі найоптимальнішої сфери діяльності та передбачає досягнення в ній успіху.


Рекомендуємо відвідати наш інтернет-сайт lvbs.com.ua та детально ознайомитись з календарем подій. Тут ви точно знайдете саме те, що необхідно для вашого швидкісного розвитку та збільшення перспектив для досягнення успіху.


Ви самостійно можете обрати спосіб навчання, який підвищить вашу грамотність в сфері ведення бізнесу. Вклад в освіту є найвигіднішою інвестицією часу та коштів, що забезпечує ще більші шанси на розкриття вашого потенціалу. Ми завжди раді допомогти!


Iнформаційна підтримка: http://lvbs.com.ua/


Объявления из рубрики "Курсы" посмотреть все
Создание сайтов от 2 000 грн.
Только у нас: Доступные цены на услуги. Качественное выполнение работы. Выполнение заказов в ср
Тренинг «Копирайтинг и рерайт»
Только у нас: Обучение проводится по ценам 2009 года! Обучение без предоплаты! Оплата только
Уроки HTML, CSS, основы создания сайтов, веб дизайн по акционной цене
Только у нас: Обучение проводится по ценам 2009 года! Обучение без предоплаты! Оплата только
Курсы "Маникюр и педикюр", "Маникюр и шеллак" в г.Новомосковске
Центр обучения «Союз» приглашает всех желающих на курсы «Маникюр и педикюр», «Маникюр и шеллак»
Акция Уроки веб-дизайн, HTML, CSS, основы создания сайтов по доступной цене
Только у нас: Обучение проводится по ценам 2009 года! Обучение без предоплаты! Оплата только
Бухгалтерські курси - отримайте максимум від індивідуального навчання.

Бухгалтерський центр "Бухгалтерія під ключ" пропонує Вам індивідуальне навчання з бухгалтерського та податкового обліку у вигляді бухгалтерських курсів та практикумів. Бухгалтерські курси - індивідуально (за ціною групи): - 1 С Бухгалтерія 8 (базовий курс); ...

Навчання бізнесу та консалтінг у Львові

Неоціненім внеском у роботу будь якої компанії чи приватного підприємця вважається досвід, який допомагає покращити результати виробничої діяльності. Саме такими напрацюваннями готова поділитися Людмила Калабуха, проводячи бізнес тренінги у Львові та розповідаючи ...