Добавить объявление
Главная  >  Услуги  >  Информационно-образовательные  >  Курсы  >  Навчання бізнесу та консалтінг у Львові

   Навчання бізнесу та консалтінг у Львові  (предлагаю)

Автор: менеджер  (на портале c 26.04.2000)
Предприятие: Бізнес-тренер Людмила Калабуха
Местонахождение: Украина, Львовская область, Львов
Дата публикации: 06.02.2017

Неоціненім внеском у роботу будь якої компанії чи приватного підприємця вважається досвід, який допомагає покращити результати виробничої діяльності. Саме такими напрацюваннями готова поділитися Людмила Калабуха, проводячи бізнес тренінги у Львові та розповідаючи про основи ведення бізнесу у книзі.


Мета будь якої діяльності - продати послуги або продукт. Але, як би якісно ви не працювали, існують перепони, які можна подолати тільки маючи певний багаж знань. Наприклад, як зробити так, щоб клієнт купив у вас більше ніж збирався, або замовляючи послугу значно розширив перелік робіт за який він готовий заплатити.


Щоб опанувати цю науку швидко, та вивчаючи саме ті напрямки, які необхідні для роботи, були розроблені спеціальні програми курсів які проводить Людмила Калабуха. З ними ви можете ознайомитися на особистому сайті бізнес-тренеру та діючого підприємця. Такого досвіду та обсягу інформації на українській мові ви не знайдете більше ніде. Тому не вагаючись звертайтеся до фахівця, що має двадцятирічний досвід і залюбки поділиться з вами знаннями.


Під час бізнес-тренінгів ви зможете не тільки опанувати підготовлений матеріал, а і знайти рішення конкретних питань важливих для розвитку вашого бізнесу, або для його початку. Пріоритетне завдання, що ставиться спікером – це надання знань та опанування навиків які допоможуть на практиці.


Найбільш привабливий на сьогодні інструмент для поширення інформації – це інтернет, и саме на його просторі ви можете продавати товари та послуги, таким чином збільшуючи обсяги продаж. Як створити власний неповторний бренд на онлайн-просторах, зробити його відомим, а значить і успішним. На ці та багато інших запитань ви отримаєте докладні відповіді.


Свої запитання можете поставити Людмилі Калабухті скориставшись можливостями онлайн-ресурсу http://www.kalabukha.com.ua, завітавши на один з тренінгів, прочитав книгу або зустрівшись особисто. Багатогранний досвід та його практичне застосування допоможуть вам знайти оптимальний шлях для успішної роботи у будь якому секторі економіки.


Объявления из рубрики "Курсы" посмотреть все
курсы макияжа курсы визажа для себя в Харькове
Авторский полный курс «ВИЗАЖ ДЛЯ СЕБЯ»  Этот курс создан специально для девушек и женщин кото
Профессиональное обучение наращиванию ногтей в учебном центре красоты Академии «Интернационал»
Относительно обучения наращиванию ногтей в Москве, можно смело утверждать, что
Курсы перманентного макияжа
Учебный центр "Genesis & Growth" проводит набор учеников на курсы: - перманентного макияжа (та
Курсы наращивания ресниц
Учебный центр "Genesis & Growth" проводит набор учеников на курсы: - классического наращивания
Для выпускников школ!
ДПА, ЗНО на отлично вместе с Компьютерной Академией Инталит. Запись на интенсив по математике с
Бухгалтерські курси - отримайте максимум від індивідуального навчання.

Бухгалтерський центр "Бухгалтерія під ключ" пропонує Вам індивідуальне навчання з бухгалтерського та податкового обліку у вигляді бухгалтерських курсів та практикумів. Бухгалтерські курси - індивідуально (за ціною групи): - 1 С Бухгалтерія 8 (базовий курс); ...

Курси: токар, маляр, зварник, барист, кухар, татуаж, шиття, ін.

На сьогоднішній день дуже багато різних курсів, але лиш ми пропонуємо високу якість навчання, яке зробить Вас професіоналом в вибраній Вами сфері.У нас є курси перукарів, теслярів, дизайнерів, гончарів, кухарів, охоронців, слюсарів, косметологів, штукатурів, барменів, ...

Курси: кухар, тату, зварник, перукар, шиття, манікюр, та ін.

Ціна та термін навчання залежать від форми навчання.Форми навчання:- денна ( очна);- очно-заочна ( вечірня);- заочна, де застосовуються дистанційна технологія навчання - екстернат. Курси: перукар-універсал, манікюр і педікюр, візажист-стиліст, імиджмейкер-стиліст, нарощування ...