Додати оголошення
Головна  >  Послуги  >  Фінансові послуги  >  Банківська діяльність  >  Терміново потрібна грошова допомога

   Терміново потрібна грошова допомога  (потрібно)


Доброго дня добрі люди прошу вашої допомоги попала у дуже скрутне станоаище надіюся ви мені допоможете лишилася здвома дітьми безроботи ікопійки вкармані іншу роботу знайти нелегко нам би 95.000 якщо можна голодуємо продукти нізащо купити івзагалі жити нізащо 4188 3710 2636.8101.я.сирота виховую дітей одна помогти нікому окрім дітей немає нікого я одинока хоч милостиню здітьми йди просить плачевно вас прошу благаю допоможіть будь ласка невідомвте мені буду дуже вдячна 😭 😭 0953563754 😭 😭 🙏 🙏

Реклама

Оголошення із рубрики "Банковская деятельность"переглянути все
Споживчий кредит під заставу нерухомості у Києві.
Взяти кредит під заставу житла у Києві. Кредит під заставу квартири або будинку у Києві. Де взя
Послуги термінового викупу нерухомості Київ.
Викуп нерухомості в Києві терміново. Послуги термінового викупу квартири в Києві. Викуп нерухом
Срочный выкуп недвижимости Киев.
Выкуп недвижимости в Киеве срочно. Услуги срочного выкупа квартиры в Киеве. Выкуп недвижимости в Кие
Терміновий викуп квартири без ріелторів у Києві.
Терміновий викуп нерухомості в Києві. Викупимо будь-яку нерухомість за 1 день. Послуги термінов
Кредит за 24 часа под залог недвижимости
У нас Вы можете взять кредит под залог недвижимости без справки о доходах и с любой кредитной истори