Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Нерухомість  >  Житлова нерухомість  >  Будинки, дачі, котеджі  >  Будинок в центрі села Ганичі

   Будинок в центрі села Ганичі  (продам)

Ціна: 42 000 $

Продається старий дерев’яний будинок в с. Ганичі. Вулиця Народна, 224 (центральна проїздна траса). 28 сотин. Широкий двір (легко заїде люба машина). Глибокий колодязь (рівень води не падав ще в ньому). Електрика є. Отоплення було парове, є старі чугунні батареї, але котел потребує заміни. Вода була проведена з колодязя моторчиком малиш . Під всім будинком кам’яна мурована пивниця (підвал). Висота приміщень велика, що дає змогу зробити натяжні стелі, чи обклеювати гіпсокартоном. Територіально будинок гарно підходить для бізнеса, але добре в для життя. Зрозуміло, шо потребує ремонту, там давно ніхто не жив. Велика територія городу. Я зараз за кордоном, тому по можливості мені пишіть повідомлення, я скину контакт кули можна дзвонити.

Реклама

Оголошення із рубрики "Дома, дачи, коттеджи"переглянути все
Продам будинок
Продам будинок у м. Жовква вул. Соломії Крушельницької 22( ройон об їздної) Львівська область. 20км
Котедж в Карпатах,Микуличин,Яремче,з неймовірними краєвидами.Довгострокова Оренда.Продаж
Можлива довгострокова оренда.Котедж повністю готовий до проживання,авторський ремонт. Знаходиться в
Гарний будинок в м.Дубляни
Вiд ВЛАСНИКА Продам будинок у місті Львів, Дубляни, вул.Турчака, 5 Гарне розташування, п
Продаж будинку с.Кротошин
Продаж будинку в с.Кротошин, Львівська область. Площа будинку - 137/90/10, площа ділянки
Продаж будинку м. Львів, вул, Втіха
Продаж окремого будинку.  Вул, Втіха. 3.7 км до центру  Зданий в експлуатацію.  Документ