Додати оголошення
Головна  >  Послуги  >  Медицина, косметологія  >  Косметологія  >  Масаж, солярій, спа  >  Фітотерапевтичний центр "Дари кедра" м. Черкаси

   Фітотерапевтичний центр "Дари кедра" м. Черкаси  (пропоную)

Ціна: 200 грн.

У м. Черкаси відкрито унікальний фітотерапевтичний центр здоров’я та краси «Дари Кедра». Фітотерапевтичний центр здоров'я та краси «Дари кедра» це перший в м. Черкаси комплекс фітотерапевтичних процедур по лікуванню та профілактиці сердечно - судинних захворювань, захворювань суглобів, підняттю імунітету, омолодженню організму, позбавлення від зайвої ваги та отриманню гарного самопочуття та настрою. Наш центр пропонує унікальну процедуру лікування, очищення та омолодження організму – Кедрова фіто бочка. Кедрова фіто бочка ( фіто сауна) – це бочка для процедур яка виготовлена з кедра де поєднанні пара насичена травами та фітонцидами які виділяються з деревини бочки що пригнічують ріст і розвиток шкідливих мікроорганізмів в організмі людини. Трави, що попадають через шкіру, на 40% краще засвоюються організмом, ніж під час вживання настою. Ефірні масла кедра та трав’яні настої допоможуть покращити та підняти імунітет, знизити кров’яний тиск, додати рухливості суглобам, очистити та омолодити організм, покращити вигляд шкіри. Комплексний масаж, як всього тіла, так окремих його частин в поєднанні з процедурами фіто сауни, позитивно впливає на весь організм, дає можливість зняти втому, позбутися зайвої ваги, цілюлиту, а також на довго забути про хвороби суглобів, підвищений тиск та багато іншого. Запрошуємо відвідати наш фітотерапевтичний центр здоров’я та краси «Дари Кедра» та отримати унікальну можливість відпочити і насолодитися усіма послугами нашого центру. Дозвольте собі розкішне задоволення завжди бути у відмінній фізичній формі і хорошому самопочутті, та настрої. 

Реклама

Оголошення із рубрики "Массаж, солярий, спа"переглянути все
Массаж классический. оздоровительный. антициллюлитный
Массаж классический. оздоровительный. с глубокой проработкой мышц. Корректирующие. антициллюлитные п
Профессиональный массаж для мужчин и женщин.
Массаж классический всего тела. Массаж антицеллюлитный. Массаж расслабляющий (аромаре
Массаж
Массажный кабинет предоставляет услуги:. - общий массаж всего тела- антицеллюлитный масс
Механическая+ультразвуковая чистка лица250грн,пилинг лица200грн, все виды массажа для женщин 250грн
Дорогие дамы! Я дипломированный косметолог,эстетист,имею мед образование и опыт работ
Массаж плюс чистка и диагностика кожи лица бесплатно
Дорогие девочки! В честь открытия нового салона массаж + чистка и диагностика кожи лица бесплатно.