Добавить объявление
Главная  >  Товары  >  Медицина, фармакология, парфюмерия, косметика  >  Фармакология  >  Лекарственные средства  >  курантил

   курантил  (продам)

Цена:300 грн.

Курантил N 25

 

МТС              095-158-78-70

Киевстар     068-870-27-40

Life               093-432-30-24

  Склад

Діюча речовина: 1 таблетка, вкрита оболонкою, містить дипіридамолу 25 мг;

допоміжні речовини: лактози моногідрат, крохмаль кукурудзяний, магнію стеарат, тальк, желатин, кремнію діоксид колоїдний безводний, сахароза, кальцію карбонат, магнію карбонат легкий, поліетиленгліколь 6000, глюкози розчин, титану діоксид (Е 171), повідон К 25, віск карнаубський, барвник хіноліновий жовтий (Е 104).

Лікарська форма

Таблетки, вкриті оболонкою.

Основні фізико-хімічні властивості: однорідні на вигляд таблетки від жовтого до зеленувато-жовтого кольору, що мають гладку поверхню.

Фармакотерапевтична група

Антитромботичні засоби. Код АТХ В01А С07.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Курантил® 25 гальмує агрегацію тромбоцитів та покращує мікроциркуляцію, а також має м’яку судинорозширювальну дію.

Фармакокінетика.

Після перорального застосування таблетки дипіридамол швидко всмоктується у травному тракті (більшою частиною у шлунку і частково - у тонкій кишці). Максимальна концентрація в крові досягається через 1 годину. Дипіридамол майже повністю зв’язується з білками плазми крові та накопичується у серці та еритроцитах. Дипіридамол метаболізується шляхом зв’язування у печінці із глюкуроновою кислотою. Період напіввиведення становить 20-30 хв. Виводиться дипіридамол у вигляді моноглюкуроніду.

Показання

Лікування і профілактика порушень мозкового кровообігу за ішемічним типом; дисциркуляторна енцефалопатія; профілактика артеріальних та венозних тромбозів, а також їх ускладнень; профілактика тромбоемболії після операції протезування клапанів серця; профілактика плацентарної недостатності при ускладненій вагітності; у складі комплексної терапії при будь-яких порушеннях мікроциркуляції.

Протипоказання

Гострий інфаркт міокарда, нестабільна стенокардія, розповсюджений стенозуючий атеросклероз коронарних артерій, субаортальний стеноз, декомпенсована серцева недостатність, артеріальна гіпотензія (колапс), тяжкі порушення серцевого ритму, геморагічні діатези, захворювання зі схильністю до кровотеч (виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки), підвищена чутливість до одного із компонентів препарату.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Похідні ксантинів, що містяться у каві або чаї, можуть послаблювати дію Курантилу® 25. Необхідно враховувати, що при одночасному застосуванні Курантилу® 25 та антикоагулянтів або ацетилсаліцилової кислоти посилюється антитромботична дія останніх. Курантил® 25 може посилювати дію антигіпертензивних препаратів та послаблювати холінергічну дію інгібіторів холінестерази.

Дипіридамол збільшує концентрацію аденозину у плазмі і посилює його ефект на серцево-судинну систему. Слід враховувати варіант коригування дози аденозину у випадку якщо неминуче його застосування з дипіридамолом.

Дипіридамол також може інгібувати поглинання флкдарабіну і може зменшити його ефективність.

При застосуванні препарату з ацетилсаліциловою кислотою або антикоагулянтними засобами треба враховувати інформацію про ризики та несумісність цих лікарських засобів.

Одночасне застосування з антацидними засобами може знижувати ефективність препарату Курантил®25.

Особливості застосування


Реклама

Объявления из рубрики "Лекарственные средства" посмотреть все
Куплю Симдакс
Куплю препарат Симдакс быстро и дорого, торг уместен. Только русифицированный. Указывайт
Диспорт отечественного и импортного производства с доставкой
Если вам некогда ходить по всем городским аптекам в поисках недорого препарата, звоните нам.
Диспорт с доставкой на дом. Закажите здесь
Всеукраинский сайт продажи качественных отечественных и импортных лекарств предлагает купить
Нет времени ходить по аптекам? Купить Диспорт можно недорого здесь
С новой службой адресной доставки, вам нет необходимости объезжать город в поисках нужных лек
Срочная доставка Диспорт по Украине
Вам необходимо большое количество препарата или нет возможности приобрести его в родном город