Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Обладнання, інвентар, інструмент  >  Гірниче та нафтогазовидобувне обладнання  >  Запчасти на ЛВ-25

   Запчасти на ЛВ-25  (продам)

Ціна: договірна

Запчасти на ЛВ-25, ЛС-30, ЛС-55 изготавливаем запчасти под заказ в самый короткий срок.

Описание

Валы, вал-шестерни, колесо прямозубое, колесо косозубое, конические пары, шестерни, муфты, полумуфты, крышки, корпуса, металлоконструкции.

Валы, вал-шестерни, колесо прямозубое, колесо косозубое, конические пары, шестерни, муфты, полумуфты, крышки, корпуса, металлоконструкции.


Реклама

Оголошення із рубрики "Горное и нефтегазодобывающее оборудование"переглянути все
куплю: шахтное оборудование вагонетки 0,8м, электровоз КРП 4,5т, вентиляторы СВМ-5, СВМ-6, погрузчики 5-6т
 вагонетки  0,8,   электровоз КРП  4,5т,   погрузчики  5-6т,  вентиляторы   СВМ-5, СВМ-6
Сверло СЭР-19, СЭР-1М
Сверло предназначено для бурения шпуров диаметром до 50 мм в горных породах с коэффициен
большой ассортимент горношахтного оборудования
  двигателя, вентиляторы, лебедки, подстанции и др.
Лебедки проходческие ЛПЭП
Лебедки проходческие ЛПЭП-5, ЛПЭР-10, ЛПЭП-16Предназначены для подвешивания оборудования при уг
продам запчасти реверсора РВ2М контактора КВ-2М
Силовые контакты реверсора РВ-2М контактора КВ-2М подвижный ПИТЖ.731323.001 (литье) неподвижный ПИТЖ
Prefabricated Office Buildings
1
Prefabricated Office Buildings

PREFABRICATED OFFICE BUILDINGS NEW SURPLUS Office Buildings Containerized, New Surplus Industrial Prefabricated Office Modules with Facilities. Industrial onsite operations, Eleven (11) Containerized Office Buildings available in different sizes 10.56 m2 ...

Telcom Communications Equipment
1
Telcom Communications Equipment

TELCOM COMMUNICATIONS SYSTEM New Surplus Telcom Communications System, New never used, ALCATEL Telecom, complete radio telcom communications system for the mining and construction Industry. This equipment is available die to a cancelled project and is being ...

Block Switchboard System
1
Block Switchboard System

BLOCK SWITCHBOARD SYSTEM New Surplus Block Switchboard System, New unused complete switchboard system. Available due to a cancelled project. Offered at a discount price for new equipment Also available complete Telcom communications system MANUFACTURER: ETA-COM B ...

Mobile Stacking Wheel Mounted Towable Conveyor Systems
1
Mobile Stacking Wheel Mounted Towable Conveyor Systems

Mobile Stacking Wheel Mounted Towable Conveyor Systems   Both of the Two (2) Mobile Stacking Conveyor Systems are wheel mounted towable conveyors Each system has the following equipment: (17) 1350 mm Wide Belt Grasshoppers (1) 1350 mm Wide Belt (1) 1350 mm ...

Rock Crushing Plant NEW Surplus
2
Rock Crushing Plant NEW Surplus

NEW Surplus Rock Crushing Plant New Complete Large Rock Crushing Plant still in packing crates and never assembled. The complete rock crushing system is New never used or assembled. All equipment is still packaged in original crates. Available from a cancelled ...