Добавить объявление
Главная  >  Товары  >  Стройматериалы и конструкции  >  Напольные покрытия  >  Комерційний лінолеум Lino Fatra Novoflor Extra

   Комерційний лінолеум Lino Fatra Novoflor Extra  (продам)

Цена:договорная
Автор: Roana roana  (на портале c 02.12.2014)
Предприятие: Роана
Местонахождение: Украина, Львовская область, Львов
Дата публикации: 02.12.2014

АТ «Фатра» відноситься до числа крупних хвиробників пластмас (ПВХ, ПЄ, ПП, ПЕТ) в центральній Європі і займає вагому частину виробництва пластмас в Чехії. Основну виробничу групу продукції АТ «Фатра» складають покриття для підлог торгівельних марок «Lino Fatra» і «Thermofix». Одним з найзначніших сегментів ринку для АТ «Фатра» є ринок будівництва.
Продукція торгівельних марок «Lino Fatra» та «Thermofix» відповідає всім вимогам міжнародної системи стандартів ISO 9001, ISO 14001, має сертифікат відповідності, а також всі необхідні санітарно-гігієнічні висновки. Реальний термін експлуатації при інтенсивних навантаженнях складає 25-30 років в залежності від типу покриття.
ПП «Роана» пропонує наступні матеріали для підлог: модульна плитка преміум класу «Thermofix», комерційний лінолеум «Novoflor Extra», «Dual» та напівкомерційний лінолеум «Novoflor Standard».
Додаткво пропонуємо дві колекції антистатичного гомогенного лінолеуму «Elektrostatik» і «Dynamik». Проте акцентуємо вашу увагу на тому, що гетерогенні комерційні покриття являються менш маркими та менш вибагливими до прибирання та догляду за ними. Хочемо підкреслити, що набільш вдалими та зносостійкими колекціями, які користуються значним попитом і зарекомендували себе як більш надійні, є колекція «Novoflor Extra» та колекція «Thermofix».


Реклама

Объявления из рубрики "Напольные покрытия" посмотреть все
Якісний ламінат у Львові
Якісний ламінат з Німеччини, Польщі, Китаю .  Kronoflooring - НімеччинаKronopol - Польща
Линолеум бытовой Алекс, 1,5м Украина, Линолеум
Линолеум бытовой торговой марки "Алекс" - это оптимальное соотношение цены и качества.
Ламинат Кроностар Grünhof
Предлагаем отличный ламинат! Швейцарский концерн Кроностар выпустил бюджетную коллекцию ламината Grü
Дубовый паркет селект Киев БудПарк размеры 15х70
Дубовый паркет селект ширина планки 70 мм толщина 15 мм. Производство БудПарк Киев. Высокое качество
Купить ламинат в Мелитополе с доставкой
Купить ламинат. Ламинат-полы с укладкой в Запорожье Ламинат (ламинированный пол) - это напольн
Ламинат в Киеве от интернет-магазина Lemard

Ламинат, как вариант напольного покрытия, пользуется немалой популярностью среди людей, делающих ремонт, во многом такой эффект наблюдается за счет демократической стоимости, с которой вы можете ознакомиться на этом сайте lemard.com.ua, тут вас ожидает еще ...