Добавить объявление
Главная  >  Товары  >  Потребительские товары  >  Канцтовары, сувениры, бижутерия, часы  >  Сувенирная продукция  >  домовик,сувенір,оберіг,подарунок

   домовик,сувенір,оберіг,подарунок  (продам)

Цена:договорная
Автор: христина  (на портале c 08.12.2013)
Предприятие: подарунок
Местонахождение: Украина, Ивано-Франковск, улица Александра Довженко
Дата публикации: 07.03.2015

Домовики бувають різні. Є тихі, їх майже не чути, а є такі, що весь час гупають. Вони по-різному відносяться до хазяїв. Якщо домовикові до вподоби, то він йому нічого поганого не робить або й допомагає. А якщо хазяїн чимось не сподобався, отоді домовик може так зробити, що той і свою хату покине.
А ще домовик дивиться за худобою. Але не всяка худоба йому підходить, бо може масть не підійти. От я був купив чорну корову, то домовик по ночах її дуже мучив, вона, бідна, рано була мокра. Тоді мені прийшлося її продати, бо, видно, домовик не любив чорної масті.
Домовики не тільки в хатах бувають, а і в різних установах. От у нашій школі є домовик. Коли всі розійдуться, то його чути, як він по горі, по даху лізе, двері в класи відкриває. Один сторож був спеціально на ручку дверей повішав відро. Чує — відро полетіло із гуркотом. Прибіг, а воно висить на місці. Але це добрий домовик і шкоди ніколи нікому не робить.Це чудовий подарунок (сувенір) до будь-якого свята.souvenirshop.com.ua

Реклама

Объявления из рубрики "Сувенирная продукция" посмотреть все
Подарки на 8 марта для женщин киев
Предлагаем подарки 8 марта для женщин. Милые, симпатичные статуэтки мишек, оригинальные тарелки в пе
Подстаканник с символикой Украины
Подарочный набор с подстаканником: в  наличии и под заказ.  Состав набора: - подстаканни
Акция! Лучший Подарок для Девушки - Медвежонок "Серый" 1,60 м с Бесплатной Доставкой по Киеву и всей Украине! Удиви Размером Подарка!
Хочешь удивить свою Девушку?? Это просто! Удиви Размером своего подарка!Успей заказать Большого
Сувенирная продукция
Доброго Вам времени суток!Наши товары и услуги…1.Распечатка фотографий различных формато
продам ляльку-мотанку

Лялька -мотанка - берегиня. Хранителька домашнього вогнища. Берегиня створена для того щоб дарувати радість і щастя своєму господарю, щоб оберігати його від будь-яких негараздів,бути його захисницею. Берегинею. Гарний подарунок дітям та дорослим. Пропоную багато ...

Підвіска Чарівна жаба

Розмір кулона: ≈ 1,3х1 см    Оберіг від заздрощів. Підвіска виготовлена з металу ЦАМ (сплав цинк+алюміній+мідь) та покрита сріблом.

Домовик середній з мішками

Красивий домовичок, який приносить вдачу. Висота: ≈28 см

Вузька вишита краватка з льону Лан НР

Краватка з льону "Лан" - це унікальний український сувенір. Краватка з льону з вишивкою може бути не лише хорошим подарунком, це необхідний аксесуар для ділової людини.