Добавить объявление
Главная  >  Товары  >  Продукты питания  >  Кондитерские изделия  >  Весільні торти на замовлення у Львові

   Весільні торти на замовлення у Львові  (продам)

Автор: менеджер  (на портале c 26.04.2000)
Предприятие: Кав’ярня-кондитерська «Білка»
Сайт: http://bilka.ua
Местонахождение: Соборна площа, 14, Львів, Львовская область
Дата публикации: 23.04.2018

Величезний асортимент тортів, які ви можете заказати у кав’ярні-кондитерській «Білка», допоможе зробити будь-які урочистості особливим. Ми виготовляємо їх за оригінальними рецептами и солодке чудо, що стане родзинкою свята, буде вражати не тільки красою, а і вишуканим смаком. На сторінці http://bilka.ua/vesilni-torty/ пропонуємо розглянути вже зроблені нашими майстрами торти та оцінити їх зовнішній вигляд. Якщо ж ви бажаєте скуштувати наші виробі, ласкаво просимо до кав’ярні, або пропонуємо замовити їх доставку.

Ми виготовляємо тори на замовлення вагою більше 1,5 кг. Таким чином клієнти можуть бути впевнені, шо пригоститися солодким чудом зможуть всі бажаючі і навіть отримати добавку. Крім смаку та прекрасного зовнішнього вигляду, наша продукція приємно здивує обґрунтованою вартістю. Ми працюємо з виробниками інгредієнтів напряму і отримуємо найсвіжіші продукти по вигідній ціні. Наші виробничі цеха оснащені новітнім обладнанням, що дозволяє виготовляти найскладніші кондитерські вироби , при цьому витрачаючи під час процесу мінімум енергоносіїв. Це сприяє формуванню конкурентної собівартості та пропонувати замовникам якісний товар за розумні кошти.

Наші майстри зможуть зробити унікальний декор для вашого торту. Вони зможуть досконало відтворити кольорову палітру та зробити прикраси, що будуть викликати захоплення. Наші квіти виглядатимуть ніби живі. Торти можуть складатися з декількох ярусів. Бажання наших клієнтів помножене на майстерність кондитерів, дозволить отримати справжні шедеври смаку. Для прикрас і в якості інгредієнтів нерідко використовуються свіжі фрукти та ягоди. Можете бути впевненими в тому. Що ми не станемо декорувати торт мастикою. Ця техніка залишається у минулому ї їй на зміну приходять нові кондитерські технології. Вони дозволяють значно розширити можливості, як при створенні різноманітних форм, так і смакових якостей.

На сайті пропонується вивчити складові деяких виробів, що ми готуємо, та навіть побачити солодощі у розрізі. Це дасть можливість замовникам оцінити товар, що ми пропонуємо. Впевнені, що навіть від розглядання цих фотографій та ознайомлення з описанням тортів у вас розіграється апетит.


Объявления из рубрики "Кондитерские изделия" посмотреть все
ПРОДАМ ТОРТИ от производителя. ЦЕНА за кг.23,00
ПРОДАМ ТОРТИ от производителя. ЦЕНА за кг.23,00
Необычные подарки на праздник-букеты из конфет
Приглашаем Всех к нам в гости, ознакомиться с нашими вкусными работами- http://panbuket.ucoz.ua/, ил
мастика кондитерская, сахарная паста, сахарная мас
предлагаем сахарную (кондитерскую) мастику для покрытия тортов,пироженных, изготовления и составлени
продам кондитерские изделия от производителя по це
продам кондитерские изделия от производителя по цене дестрибютора. ПРОДАМ ТОРТИ
Производитель кондитерских изделий
ЧП - производитель кондитерских изделий (торты, рулеты, печенье, слоенка, кексы, моффины,эклеры и др