Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Обладнання, інвентар, інструмент  >  Сільськогосподарське обладнання  >  Модульна стайня (конюшня) – модульні денники MetallDreamUA

   Модульна стайня (конюшня) – модульні денники MetallDreamUA  (продам)

Ціна: договірна

Конструкція Модульної стайні MetallDreamUA  дає змогу легко встановлювати фасади та перегородки денників у будь-яких комбінаціях. У бокові секції вставляється ферма, що утворює похилий дах, в неї розміщуються прогони. Зібрана конструкція денників-модулів накривається тентом чи профлистом. Дана конструкція надійна при одночасному підвищенні терміну експлуатації та скороченні часу і трудомісткості на його складання-розбирання.

 

Денник являє собою модуль, що містить передню, задню і бокові стінові панелі, кожна з яких має профільну металеву раму, і зміцнювальну металеву балку, яка розділяє стінну панель за висотою на дві частини, верхня з яких являє собою решітку, а нижня виконана глухою, закритою ламінованою фанерою. Передня стінова панель має дверний отвір з розпашними цільними дверима. Стінові панелі скріплені між собою за допомогою металевих профільних трубок, розміщених у кожному кутку модуля, з можливістю швидкого роз'єднання стінових панелей, а кожна стінова панель має щонайменше одне ребро жорсткості, встановлене між основою профільної металевої рами та зміцнювальною металевою балкою.


Наведене вище влаштування денника у вигляді модуля дає змогу створювати різні конструкції з великої кількості модулів, кожен з яких має спільну стінну панель і дві спільні профільні стійки із сусіднім модулем.

 

Бажано, щоб основи кожної профільної металевої рами мали кріпильні отвори для кріплення основ до підлоги стайні.


Представлена конструкція денника може містити також кілька модулів, які скріплені між собою за допомогою металевих профільних труб таким чином, що будь-які два сусідні модулі мають одну загальну стінну панель і дві загальні профільні труби, що дає змогу створювати багатомодульні конструкції денників з модулями, розташованими рядами, або інших конфігурацій. При цьому в разі необхідності додавання певної кількості модулів до вже наявної багатомодульної конструкції денника достатньо просто приєднати необхідну кількість стінових панелей, які містять спеціальні приєднувальні місця для кріплення стінових панелей.

 Конструкція даного денника передбачає утримання групи коней в одному приміщенні та візуальне спостереження за ними, при цьому кожного коня розташовано в одному з модулів, що кріпляться один до одного з утворенням рядів з модулів, які можуть бути розміщені як у центрі стайні, так і прикріплені до стін стайні.

 

Пропоновані нами збірно-розбірні модульні денники мають високу надійність, зручні в обслуговуванні, експлуатації та ремонті, забезпечують комфортне утримання коней, а також дають змогу створювати багатомодульні конструкції з можливістю їхнього оперативного перевезення та не трудомісткого збирання-розбирання.

 

Універсальним вирішенням проблеми задухи в стайнях є спорудження літньої стайні. Літня стайня MetallDreamUA має низку незаперечних переваг:

 завжди в рази дешевша за основну (теплу) стайню;

не потребує глибокого фундаменту (у низці випадків не потребує фундаменту)

швидке і просте встановлення;

термін складання - не більше 2 днів;

не є капітальною будовою і не потребує реєстрації;

можливе неодноразове збирання і розбирання конструкції.

Літні стайні є модульними і комплектація може бути різною залежно від бажання замовника. Літня стайня, наприклад, може бути укомплектована паддоками та дверима (замість вікна) для виходу коней із денників у паддок (міні леваду).

 Такі стайні істотно полегшують життя коням у літню спекотну пору року, а за правильного влаштування дають змогу економити клубу на площі для левад.


Реклама

Оголошення із рубрики "Сельскохозяйственное оборудование"переглянути все
Продам насіннєву очисну - сортувальну машину Петкус «Гігант» К 531 А
Продам насіннєву очисну - сортувальну машину Петкус «Гігант» К 531 А. Пропоную до продажу насіннєв
Коток-подрібнювач ПТ-6 новий
Продам новий коток-подрібнювач ПТ-6, відмінний агрегат, висока якіст
Бочка цистерна ємність діжка резервуар 4-50 куб асенізатор МЖТ
В Мирополе Житомирской обл. бочки , шины 1) Бочки    МЖТ 15 – куб диаметр 2, длина 5, стенка
Прес гранулятор для виробництва паливних пелет 4000 кг/год. 200кВт. Нідерланди.
CPM 7722: Гранулятор З Нідерландів Для Продуктивності та Якості
Компьютер для обприскувача AgroPilot SC10 - 3SW
Пропонуємо придбати Компьютер для обприскувача з вбудованою агронавігацією AgroPilot SC10. Призначен