Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Транспортні засоби та обладнання  >  Сервісне обладнання для транспорту  >  Електрозаправки в Україні

   Електрозаправки в Україні 

Автор: менеджер  ( 26.04.2000)
Підприємство: Компания "Go To u"
Місцезнаходження: вулиця Академіка Підстригача, 6, Львів, Львовская область
Дата публікації: 09.11.2021

Кількість електрокарів в Україні зростає впевненими темпами. Одним із найболючіших питань для їх власників залишається можливість зарядки. Адже число електрозаправок, хоч і постійно збільшується, та поки що назвати його цілком достатнім неможливо. Звісно, у найбільших містах України, до прикладу в Києві чи Одесі, проблем із заправкою транспортного засобу не виникне, а от у невеликих містах варто чітко знати адресу електрозаправок, щоб залишатись на ходу.

Постійно оновлюється

Чудовим рішенням для власників електрокарів є карта електрозаправок. Краще завжди мати її під рукою, особливо, якщо плануєте поїздку у незнайоме місце. Ресурс https://go-tou.com/ua/map оцінили по достоїнству більшість автомобілістів, адже на ньому розміщена максимально повна карта елетрозаправок, та й користуватись сайтом – просто та зручно. Мапа заправок дає змогу попередньо прорахувати будь-який маршрут, як Україною, так і світом. Ресурс постійно оновлюється, нові заправки з’являються на його мапі регулярно, без затримок.

Позитивна тенденція розширення карти

Зарядки для електрокарів є різними. Представлені, як невеличкі станції, так і електрозарядки при заправках, де можна перекусити. Нерідко зарядки для електрокарів розміщують при великих торгових центрах або ж просто у дворах сучасних житлових комплексів. Тенденція їх розширення не може не тішити, тож питання, чи варто купувати електрокар, все частіше отримує позитивну відповідь.

Вільно чи зайнято?

На карті електрозаправок позначено, які з них підтримують можливість швидкісної зарядки, а які – заряджають автомобілі за звичайною технологією. Швидка зарядка дозволяє в середньому за півтори години повністю зарядити транспортний засіб, звичайна – потребує від двох до п’яти годин часу. Також на карті позначено, які із зарядок на даний момент є зайнятими іншими автомобілями, а які – вільні.

Постійне зростання попиту на електрокари призводить і до розширення мережі електрозаправок. Очевидно, що вже найближчим часом їх стане не набагато менше, ніж газових чи бензинових станцій.


Оголошення із рубрики "Сервисное оборудование для транспорта"переглянути все
Комплект подставок под колеса для развал-схождения на 2-стоечном подъемнике
У вас есть 2-стоечный подъемник, и вы хотите регулировать углы установки колес на ремонтируемых авто
Програматор Usb-Ttl CH340 адаптер USB/UART CH340G Конвертер USB TTL для ГБО
Програматор Usb-Ttl CH340 адаптер USB/UART CH340G Конвертер USB TTL Преобразователь USB-TTL являет
2-х стоечный подъемник с нижней синхронизацией 3,5 т LAUNCH TLT-235SBA-380
Подъемник мирового класса LAUNCH TLT-235SBA-380 с нижней синхронизацией грузоподъемностью на 3,5 т,
платформы задние сдвижные ПЗС-810385 для развал-схождения
Платформы задние сдвижные ПЗС-810385  предназначены для использование  в составе стендов развал-схож
услуги по обшивке салона авто, переоборудование микроавтобусов
переоборудование и обшивка салона авто покраска и рихтовка авто пневмо