Добавить объявление
Главная  >  Услуги  >  Транспорт и логистика  >  Перевозки  >  Грузовые перевозки  >  Рідкі побутові відходи викликати асенізаційний автомобіль, виклик асенізаційної машини київ

   Рідкі побутові відходи викликати асенізаційний автомобіль, виклик асенізаційної машини київ  (предлагаю)

Цена:договорная

Рідкі побутові відходи (РПВ) утворюються в результаті побутової, сільськогосподарської та промислової діяльності людини. Побутові відходи це тип відходів, що утворюються у житлово-комунальному господарстві (побуті). До рідких побутові відходи (РПВ) відносять фекалії, помиї з неканалізованих будинків, стічні води, деякі відходи виробництва, які не можна скидати у каналізаційну мережу. Рідкі побутові відходи з неканалізованих будинків вивозять асенізаційними машинами, а далі через зливні станції або зливні пункти відводять у каналізаційну мережу. Якщо в населеному місці каналізації немає або пропускна спроможність її недостатня, нечистоти і помиї знешкоджують на полях асенізації, на полях заорювання або безпосередньо на присадибних ділянках (перетворенням на компости). Збирання рідких побутових відходів є основним завданням санітарного очищення населених пунктів і здійснюється спеціальними вакуумними автомобілями. Для збирання та тимчасового зберігання рідких побутових відходів використовуються вигрібні ями.  Основні  методи очищення вигрібних: 1. Повне вивезення стоків в місця утилізації. 2. Часткове дренування стоків у грунт, при якому відбувається переробка стоків за рахунок грунтових анаеробних бактерій, з вивезенням залишилися осадових мас на утилізацію. 3. Очищення стічних ям за допомогою біологічних чи хімічних препаратів.
Найбільш ефективний та менш трудомісткий метод це вивезення стоків до місця їх утилізації. А для цього Вам необхідно викликати асенізаційний автомобіль, тобто автомобіль з цистерною та вакуумним насосом. Сучасна асенізаційна техніка дозволяє виконувати роботи швидко, ефективно, а найголовніше безпечно. Адже вона дозволяє не лише очистити вигрібну яму, але й доставити її вміст на станцію для утилізації в герметичній ємності. Крім того, деякі моделі асенізаторів оснащені потужними вакуумними установками, що дозволяють виконувати паркан стоків за допомогою довгого рукава, у випадках неможливості під'їзду до ями такий спосіб залишається єдино можливим.
Але пам'ятайте, стежити  і ще раз стежити за рівнем наповнення рідкими побутовими відходами вигрібної ями та регулярно проводити вакуумну очистку ями.


Реклама

Объявления из рубрики "Грузовые перевозки" посмотреть все
Доставка груза из Тайваня
Компания SinoUA осуществляет международные морские и авиа перевозки грузов c Тайваня.Доставка грузов
Доставка груза из Германии
Наша компания доставляет сборные грузы из Германии.Регулярные автомобильные перевозки грузов (фура,
Доставка груза из Польши
Наша компания доставляет сборные грузы из Польши, есть склад в Хелме.Почти ежедневно идут фуры и бус
Доставка груза из Гонконга
Доставка грузов из Гонконга осуществляется из городов Гонконг, Коулун.Предоставляется по
Доставка грузов из Сингапура
Мы выполняет морские и авиа перевозки грузов из Сингапура. Доставка грузов из Сингапура осущест