Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Обладнання, інвентар, інструмент  >  Сільськогосподарське обладнання  >  Брикетний прес ударно-механічний.

   Брикетний прес ударно-механічний.  (продам)


Брикетний прес ударно-механічний. Призначений для брикетування лузги, відходів 2-ї та 3-ї категорії, соломи, тирси, іншої подрібненої органіки. Діаметр брикету 60мм, продуктивність 220-360 кг/год. Потужність основного двигуна 18,5 кВт. Включає додатково: під - пресувальний вертикальний шнек (4 кВт), шнек-змішувач, що подає матеріал (1,1 кВт), масляний насос (0,27 кВт). Габарити пресу: 2200мм х 1040мм х 2180мм, Вага 1100кг. Габарити шнеку-змішувача: 1300мм х 600мм х2700мм. Вага 150 кг. Під-пресувальний шнек та насос входять до габаритів та ваги брикетувальника. Ударно-механічний спосіб пресування має кращі показники у зрівнянні з гідравлічним та шнековим способами створення тиску на сировину. Вочевидь: гідравлічний прес не має таких швидкостей пресування – він більш повільний, шнековий прес має більший розхід електроенергії на одиницю продуктивності та більший знос робочих органів. Ціна преса з завантажувальним шнеком-змішувачем 84тис грн. Дзвонити з 8-ї до 16-ї години. Сергій Олександрович 050-761-94-16.


Реклама

Оголошення із рубрики "Сельскохозяйственное оборудование"переглянути все
Картофелесажалка двухрядная Польща
Картофелесажалка двухрядная ПольщаПредназначена для рядовой посадки непророщенных клубн
Крупоцех по переработке 6 видов круп.
Продам рабочее оборудование крупоцеха в полном комплекте,или обмен на с\хпродукцыю.
Фасовочно-упаковочный автомат «Меркурий»
Фасовочно-упаковочный автомат «Меркурий» Поставляем фасовочно-упаковочную линию в комплектации
Продам буржуйку в Днепропетровске
Буржуйка, вес около 100кг, не использвовалась, стояла в гараже
Распродажа Форма для заливки садовых дорожек моя дорожка 60•60•6см 85грн., Распродажа Форма для заливки садовых
7
Распродажа Форма для заливки садовых дорожек моя дорожка 60•60•6см 85грн., Распродажа Форма для заливки садовых дорожек моя дорожка 60•60•6см.- 120грн.

 РАСПРОДАЖА!!! Форма для садовой дорожки "Моя дорожка" Отправка по всей Украине! Оплата при получении. 1шт "Моя дорожка" -110 грн 2шт "Моя дорожка" -220грн 4шт "Моя дорожка" -440грн. ФОТО СООТВЕТСТВУЕТ Материал: износостойкий пластик (полипропилен); ДхШхВ: ...

Пресс ударно-механический scorpion-sp-350-50
1
Пресс ударно-механический scorpion-sp-350-50

Пресс брикетировщик “Scorpion SP-350” – является укомплектованным комплексом для брикетирования биомасс. С помощью данного оборудования “Scorpion SP-350”, можно приготовить брикет диаметром 50мм и плотностью до 1300кг/м3, из различных биомасс. Применяемое сырье ...

Навантажувач телескопічний JCB 541 70
2
Навантажувач телескопічний JCB 541 70

Навантажувач телескопічний JCB 541/70  Рік випуску - 2008  Напрацювання - 10000 м/г  Вантажопідйомність - 3500 кг  Висота підйому - 7 м  Місце знаходження - Черкаси  У хорошому стані  sferaagro.com. ...

Навантажувач телескопічний MANITOU 1030
4
Навантажувач телескопічний MANITOU 1030

Навантажувач телескопічний MANITOU 1030 Ціна - 33 000,00 € Рік випуску - 2008 Напрацювання - 7000 м/г Вантажопідйомність - 3000 кг Висота підйому - 10 м Місце знаходження - Київ У відмінному стані sferaagro.com ...