Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Обладнання, інвентар, інструмент  >  Сільськогосподарське обладнання  >  Норії і ковшові навантажувачі

   Норії і ковшові навантажувачі  (продам)


Для вертикального переміщення сипучих матеріалів застосовують норії і ковшеві (черпачковий) навантажувачі.

Норія - один із самих економічних по енерговитратах пристроїв для вертикального переміщення сипучих вантажів.
Норія складається: вузька (шириною 100-400 мм) гумовотканинна стрічка (або ланцюг) з прикріпленими по всій довжині ковшиками (черпаками), двох барабанів (зірочок) зверху і знизу, а також кожуха, що виконує функції рами і огороджувальної конструкції. Знизу встановлені завантажувальний патрубок (носок) і натяжний пристрій, а зверху встановлені привід і вивантажувальний патрубок. У норії вдало урівноважена вантажна гілка за рахунок зворотної гілки. Таким чином, виходить, що енергія йде тільки на корисну роботу по підйому вантажу і на тертя в підшипниках барабанів (зірочок). Ще з норією може зрівнятися колесо з прикріпленими черпаками, однак воно занадто громіздке, навіть при підйомі на висоту 5м.
Виробляємо норії двох виконань: закрите - в кожусі (одно-і двотрубні) і відкрите. Останні відрізняються від закритих тим, що несучою конструкцією є легка рама з куточка або швелера, на яку монтуються барабани (зірочки) і привід. Такі норії застосовні для виробництв, де немає обмежень по пило виділенню і потрібна одночасна подача по вертикалі і горизонталі. Їх ціна, звичайно, на 10 - 15% нижче аналогічних закритих. Можемо виготовити норії висотою до 30м і продуктивністю до 100 т / ч.
На базі «норій відкритих» випускаються навантажувачі ковшові - пересувні чи стаціонарні, що можуть працювати, на відміну від норій, під кутом до горизонту. Зазвичай кут становить 60 - 80 º. Можемо виготовити ковшевой навантажувач продуктивністю до 30 т / год, довжиною стріли до 10м.
Тяговий елемент - стрічка (основне виконання) або ланцюг (під замовлення). Також, під замовлення, комплектуються пристроєм плавного регулювання висоти (нахилу), колесами, збірними шнеком, самопересування.
Допомагаємо в організації доставок службами доставок вантажів.


Реклама

Оголошення із рубрики "Сельскохозяйственное оборудование"переглянути все
Продам мельничное оборудование
Продам мельничное оборудование. Цена договорная.
Продам ульи
Продам ульи лежаки (20 и 24 рамки) и многокорпусные,новые,цена 450-500 грн,тел 0961245272 Сергей; 09
картофелекопалка польская швырялка
продам картофелекопалку польскую однорядную роторную конную (швырялку) б у в рабочем сос
Продам улья
Продам новые улья лежаки на 22 Дадановских рамки. Улья крашены, крыша обтянута железом, сто
Зернометатель ЗМ-60У,ЗМ-80У;кормороздатчики КТУ-10А; ОВС-25; ТСН-2Б,3Б,160; 2ПТС-4
Цены ниже рыночных!Наше предприятие специализируется на изготовлении сельскохозяйственный техни
Продам нория ленточная
1
Продам нория ленточная

Группа компаний «Элефант» производит ленточные нории различной высоты и производительности, которые представляют собой машины непрерывного действия и являются частью комплекса транспортного оборудования  . Нории служат для деликатной вертикальной транспортировки зерна ...

Распродажа Форма для заливки садовых дорожек моя дорожка 60•60•6см 85грн., Распродажа Форма для заливки садовых
7
Распродажа Форма для заливки садовых дорожек моя дорожка 60•60•6см 85грн., Распродажа Форма для заливки садовых дорожек моя дорожка 60•60•6см.- 120грн.

 РАСПРОДАЖА!!! Форма для садовой дорожки "Моя дорожка" Отправка по всей Украине! Оплата при получении. 1шт "Моя дорожка" -110 грн 2шт "Моя дорожка" -220грн 4шт "Моя дорожка" -440грн. ФОТО СООТВЕТСТВУЕТ Материал: износостойкий пластик (полипропилен); ДхШхВ: ...

Нории и ковшевые погрузчики
1
Нории и ковшевые погрузчики

Нории применяют практически всегда в составе зерноочистительных, зерносушильных комплексов, а также комплексов и технологических линий по приготовлению комбикормов в сельском хозяйстве. По специальному заказу можем изготовить норию для песка и цемента.   ...