Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Обладнання, інвентар, інструмент  >  Сільськогосподарське обладнання  >  Відлякувач птахів промисловий

   Відлякувач птахів промисловий  (продам)


Пожалуйста, уточняйте актуальную цену и отдельные параметры по телефону!!!


Імітація полювального крику хижих птахів: орел, яструб, сокіл, сова. 

Застосовується на елеваторах, зерносховищах, складах, коморах, та інших приміщенях; а також на відкритій місцевості.

Параметри:

Живлення - 220 В (електромережа), 12 В (акумулятор). 

Площа дії (ефективна) - до 300 м² 


Телефонуй за даним номером: безкоштовно із стаціонарних телефонів.
ПОСИЛТОРГ-продаж товарів по Україні з доставкою до вашого міста.


Пожалуйста, уточняйте актуальную цену и отдельные параметры по телефону!!!


Реклама

Оголошення із рубрики "Сельскохозяйственное оборудование"переглянути все
КРУПОЦЕХ
ПРОДАМ КРУПОЦЕХ ДЛЯ ПЕРЕРАБОТКИ КРУПЯНЫХ И ЗЕРНОВЫХ НА КРУПУ. Б.У. ЦЕНА ДОГОВОРНА.
ТЕПЛИЦЫ из ПОЛИКАРБОНАТА И ПОД ПЛЕНКУ
ТЕПЛИЦЫ из ПОЛИКАРБОНАТА И ПОД ПЛЕНКУ
Станок токарный
Продам свой станок токарный в хорошом состояние. 1к-62
Гранулятор для гранулирования кормов
Прибыльный бизнес! Гранулятор для гранулирования кормов, комбикормов, отрубей, зернотходов и т.п.
41. Зернометатели ЗМ-60С, ЗМ-90, нории, скребковые транспортеры ТСЗ-25
ЧП «Жатва» (www.zhatva.com.ua) предлагает: Зернометатели ЗМ-60А; ЗМ-90 Нории 5-100тн\час и  транспор
Від щурів, від мишей, від кротів найкращій відлякувач Град А 500
1
Від щурів, від мишей, від кротів найкращій відлякувач Град А 500

Від щурів, від мишей, від кротів найкращій відлякувач Град А 500 від російської компанії виробника. Прилад в найкоротші терміни позбавить Вас від шкідників на площі до 500 кв.м. Відлякувач генерує звук і ультразвук, що мають унікальну неповторну послідовність, внаслідок ...

Распродажа Форма для заливки садовых дорожек моя дорожка 60•60•6см 85грн., Распродажа Форма для заливки садовых
7
Распродажа Форма для заливки садовых дорожек моя дорожка 60•60•6см 85грн., Распродажа Форма для заливки садовых дорожек моя дорожка 60•60•6см.- 120грн.

 РАСПРОДАЖА!!! Форма для садовой дорожки "Моя дорожка" Отправка по всей Украине! Оплата при получении. 1шт "Моя дорожка" -110 грн 2шт "Моя дорожка" -220грн 4шт "Моя дорожка" -440грн. ФОТО СООТВЕТСТВУЕТ Материал: износостойкий пластик (полипропилен); ДхШхВ: ...

Стаціонарний відлякувач котів, собак, диких тварин «Weitech»
1
Стаціонарний відлякувач котів, собак, диких тварин «Weitech»

Ультразвуковий стаціонарний відлякувач тварин ВК-51 від всесвітньо відомої ТМ «Weitech» (Бельгія). Прилад відрізняється вбудованим надпотужним ультразвуковим випромінювачем, завдяки чому досягається максимально можлива площа дії - 200 м (!). Цей пристрій відлякує ...

Для приміщень відлякувач мишей і пацюків Град А-550 уз
1
Для приміщень відлякувач мишей і пацюків Град А-550 уз

Град А-550 уз - вдосконалена модель Град А-500. Пристрій випромінює чистий ультразвук без будь-яких акустичних коливань звукового діапазону. Абсолютно беззвучний, і тому Град А-550 уз можна застосовувати у всіх приміщеннях, в тому числі і житлових: квартирах, будинках. ...