Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Будматеріали та конструкції  >  Лісо-пиломатеріали  >  Фанера  >  Фанера підвищенної вологостійкості ФСФ

   Фанера підвищенної вологостійкості ФСФ  (продам)

Ціна: 2 100 грн.

Фанера ФСФ в наявності товщиною від 4 мм до 45мм
Розміри: 2500x1250 мм; 1250х3000мм та 1500х3000мм
Сорт: 1/2; 2/2; 2/3; 3/3; 4/4
Матеріал: Березовий шпон високої якості, проклеєний ФСФ клеєм.
У сорті S/ВВ (1/2) з одного боку відсутні покоробленности і дефекти, можна використовувати для високоякісної прозорої і напівпрозорої обробки, морения і лакування. З іншого боку допускаються в невеликих кількостях шпонопочінка, без випали і темних сучків.
Сорт - ВВ / ВВ (2/2): У сорті відсутні покоробленности і дефекти, можуть зустрічатися в невеликих кількостях світлі сучки, шпонопочінка. Даний сорт не допускає випали і темних сучків.
ВВ/WG (2/3). У другому сорті відсутні покоробленности і дефекти, можуть зустрічатися в невеликих кількостях світлі сучки, шпонопочінка. Зовнішні шари шпону в сорті WG, можуть бути неоднорідного тони, мати здорові (не випав) сучки в невеликих кількостях, тріщини близько 50мм.
Сорт - WG / WG (3/3): Поздовжні зовнішні шари шпону в сорті WG, можуть бути неоднорідного тони, мати здорові (не випав) сучки, тріщини близько 50мм.
У сорті С/С (4/4) в четвертому сорті можуть бути сучки, які випали, темні сучки, неоднорідність тону.
Характеристика: Шліфовані зовнішні шари фанерного листа, висока стійкість до вологи, підвищена щільність, стабільність товщини по всьому периметру фанери.
Галузь застосування: Даний вид фанери можна використовувати не тільки всередині, а й зовні приміщення. Застосовується в декоративних цілях, у всіх видах будівельних робіт, для обшивки приміщень, транспортних засобів, в моделюванні, у виробництві корпусних меблів (у тому числі і дитячої), для конструкцій, де потрібна висока міцність і вологостійкість, для дитячих ігрових комплексів. Підходить для шпоніровка, фарбування, морения, лакування, обробки фрезером. Фанеру, яка використовується зовні приміщення і потрапляє під впливу атмосферних опадів, рекомендовано покривати водостійким лаком або фарбою.

Реклама

Оголошення із рубрики "Фанера"переглянути все
Фанера ламинированная 21х1250х2500
Описание товара: Фанера 21х1250х2500 F/F Riga
Фанера ламинированная для опалубки.
Фанера ламинированная для опалубки (береза, тополь, комбинированная), формат листа 1250х
Фанера ламинированная F/W (гладкая/сетка) 6,5х1250х2500 F/W Украина
Фанера транспортная ламинированная влагостойкая купить Доставка по Украине   Транспортная фан
Деревино-плитні матеріали покоиті натуральним шпоном
 Шпоновані плити отримують шляхом обклеювання площин тонких листів натуральним шпоном з деревини різ
Пропонуємо фанеру виробництва України, Прибалтика, Білорусь, Китай.
Фанера ламінована, водостійка, сортова, транспортна ФСФ та ФК