Додати оголошення
Головна  >  Послуги  >  Послуги зв'язку  >  Доступ в Інтернет  >  Інтернет і ТБ – сучасні технології, які створюють комфорт

   Інтернет і ТБ – сучасні технології, які створюють комфорт 

Ціна: договірна
Автор: менеджер  ( 26.04.2000)
Підприємство: Інтернет-оператор UTELS
Місцезнаходження: вулиця Лютеранська, 9/9, Киев
Дата публікації: 26.02.2024

Інтернет і ТБ –  сучасні технології, які створюють комфорт

В повсякденному житті дуже складно обійтися без інтернету, який дозволяє розширювати можливості безперешкодного спілкування, ведення бізнесу, віддаленої роботи і комфортного дозвілля при перегляді цікавих телепередач чи фільмів. Щоб підключити ТБ та інтернет в Києві чи області, звертайтесь до перевіреного оператора. Інтернет-провайдер UTELS пропонує не тільки високу якість передачі даних, а й вигідні умови та доступні тарифи. Потенційні клієнти компанії можуть скористатися величезним асортиментом телевізійного контенту, що неможливо забезпечити з використанням звичайного телебачення.  

Два в одному – в чому переваги?

Інформаційні технології постійно вдосконалюються і виходять на нові рівні по доступності, тому провести інтернет сьогодні з’явилася можливість практично в кожен будинок чи квартиру. При цьому можна скористатися акційними пропозиціями, які дозволяють суттєво зекономити на підключенні і щомісячній абонентській платі. Варто ознайомитись с запропонованими варіантами з підключення Інтернету і ТБ на сайті компанії UTELS, яка пропонує максимально вигідні тарифні плани і гарантує якісне надання телекомунікаційних послуг.

Після підключення домашнього інтернету від компанії УТЕЛС з’явиться можливість не тільки переглядати різноманітні телевізійні шоу, фільми, передачі у зручний час. Це дозволить користуватися комплексною послугою у вигляді високошвидкісного гігабітного домашнього інтернету і інтерактивного ТБ на вигідних умовах в межах одного тарифу.  

Телекомунікаційна компанія UTELS в пакетах підключення інтернету плюс ТБ пропонує безліч переваг:

  • використання сучасної технології;
  • регулярне оновлення з поповненням каналів і можливістю перегляду ТВ в HD-якості;
  • безперешкодний доступ до 130 каналів, включно з преміальними з  використанням будь-яких пристроїв;
  • наявність функції зупинки на «паузу», перемотування  при перегляді прямих ефірів;
  • висока пропускна здатність;
  • збереження в архів цікавих чи важливих передач для їх перегляду в записі;
  • оплата преміальних тарифів інтернету разом з ТБ в межах загальної абонплати з технічною підтримкою двох послуг, що надаються за однією ціною.

Інтернет і ТВ  UTELS.TV – що треба знати

Щоб перетворити ваш телевізор на мультимедійний центр з можливостями ОС Android, грати в ігри з використанням одного пристрою, переглядати цікаві шоу, YouTube, навчальні програми, фільми, потрібно купити smart-приставку. Замовити її можна у менеджерів компанії UTELS.

Наступні кроки:

  • виконати налаштування спеціального додатку на своєму SMART.TV телевізорі;
  • зайти в PlayMarket, щоб завантажити Android додаток від UTELS для перегляду ТВ на смартфоні чи планшеті.

Інтерактивне телебачення – це не мрія, це сьогодення, доступне для кожного. Тому варто скористатися такою можливістю, щоб отримати доступ до безмежних ресурсів інтернету і позбавитись від застарілих технологій.

Переходьте за цим посиланням https://utels.ua/rates-for-home-users, щоб отримати більше інформації щодо підключення домашнього інтернету і телебачення від перевіреного постачальника телекомунікаційних послуг компанії UTELS. 

ООО "Украинская Интернет Группа "Да.Нэт"

Інформація о компанії

ИА

Контакти

Тел.: 238-26-131Факс: 238-26-13www.da.net.ua