Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Медицина, фармакологія, парфумерія, косметика  >  Біологічно активні добавки  >  Корінь астрагала перепончатого Astragalus США в капсулах ,150 капсул. Безкоштовна доставка по всій Україні

   Корінь астрагала перепончатого Astragalus США в капсулах ,150 капсул. Безкоштовна доставка по всій Україні  (продам)

Ціна: договірна

Корінь астрагала  Astragalus NSP рекомендують  від вірусних інфекцій,  для зміцнення імунної системи.
Астрагал  США приймають від проявів хронічної втоми.
 Полегшення симптомів сезонної алергії.
Для покращення функції серця; розширює судини.
Астрагал NSP покращує функцію нирок, знижує ризик розвитку нефротичного синдрому.
Знижує та контролює рівень цукру.
Знижує негативні ефекти хіміотерапії та ризики інфекцій у пацієнтів із злоякісними утвореннями.
Уповільнює клітинне старіння. 
Як адаптоген - Астрагал допомагає організму справлятися зі стресом та відповідати на фізичні, розумові та емоційні подразники.

Астрагал  США НСП містить сапоніни, стерини, ізофлавони та полісахариди, і вони можуть допомогти мінімізувати пошкодження мембран вільними радикалами. Астрагал допомагає активувати Т-клітини. Крім того, він може підтримувати зростання імунних клітин, секрецію імуноглобулінів та передачу імунних сигналів. Все це допоможе зміцнити захист вашого організму від бактерій, мікробів та вірусів. 
Астрагал - унікальний монокомпонентний продукт широкої дії для активного довголіття. 
Переваги Астрагала НСП : компанія завозить і використовує астрагал, що росте на родючих рівнинах Китаю, де клімат та ґрунтові умови ідеально підходять для його зростання. Ці рослини вирощують протягом двох сезонів, щоб коріння було достатньо зрілим і накопичило чисті та потужні поживні речовини. 
При збиранні врожаю використовуються природозберігаючі технології. Сировина, що використовується у виробництві Астрагалу не містить ГМО і сертифікована як кошерна та халяльна .

Активні інгредієнти Astragalus NSP: Астрагал перетинчастий Astragalus membranaceus – найбільш відомий завдяки його застосуванню у традиційній народній китайській медицині. 
Астрагал давно використовувався як імуномодулюючий засіб для лікування застуди, діареї, втоми та анорексії. 
Корінь астрагала містить полісахариди, флавоноїди, ізофлавони, тритерпенові сапоніни, холін, бетаїн, куматакенін. 

Основні дії астрагалу: 
1. Для зниження маси тіла з допомогою поліпшення обміну вуглеводів.
2. Протипухлинна дія  – рекомендується  для стимуляції апоптозу , природної запрограмованої загибелі ракових клітин. Відзначається полегшення побічних ефектів хіміотерапії : нудоти, блювання та діареї; при цьому максимальна ефективність астрагалу спостерігається протягом першого тижня приймання.
3. Протизапальна, даптогенна дія – підвищення стійкості до інфекцій. Доведено, що сапоніни в астрагалі захищають від сепсису, пригнічуючи запалення. Послаблюючи запальні чинники, астрагал пригнічує тканинні ушкодження, такі як набряк тканин, зокрема легеневих.
4. Протиінфекційна дія – профілактика вірусних інфекцій, включаючи застуду; респіраторні інфекції та інфекційні захворювання печінки, інфекційні гепатити.
5. Тонізуюча дія: знижує прояви синдрому хронічної втоми.
6. Імуномодулююча та підтримуюча імунна система – доведено активність кореня астрагалу в цьому напрямку: підвищується стійкість до інфекцій. 
7. Кардіотонічна та судинорозширювальна дія – покращення функції серця та зменшення вираженості симптомів при захворюваннях серця. Астрагал розширює кровоносні судини і збільшує кількість крові, що перекачується з серця.
8. Поліпшення функції нирок та підтримання їх здоров'я. Покращує показники білка у сечі (протеїнурія) – ознаки ушкодження або порушення функції нирок. Астрагал надає профілактику інфекцій та ризику запалення у людей зі зниженою функцією нирок при прийомі щодня протягом від 3 місяців до півроку.
9. Зниження та контроль рівня цукру в крові при цукровому діабеті другого типу. Додавання астрагалу до раціону харчування допомагає контролювати рівень цукру в крові у людей з цукровим діабетом 2 типу як після періоду без їди (наприклад, сон), так і після їди при щоденному використанні цього продукту протягом 4 місяців.
 10. Поліпшення функції нирок та підтримання їхнього здоров'я. Покращує показники білка у сечі (протеїнурія) – ознаки ушкодження або порушення функції нирок. Астрагал надає профілактику інфекцій та ризику запалення у людей зі зниженою функцією нирок при прийомі щодня протягом 3-6 місяців.
11. Геропротективне : доведена можливість астрагалу зупиняти клітинне старіння та уповільнювати вкорочування теломера. Теломери – це захисні ковпачки на хромосомах, які стоншуються з віком і є ознакою клітинного старіння. Доктор Білл Едвардс США у статевих клітинах відкрив фермент теломеразу, яка відновлює теломери для передачі інформації про вік наступним поколінням. Астрагал уповільнює і звертає назад скорочення теломер, а також відновлює та покращує клітинну функцію.
12. Антиалергічне – полегшує симптоми сезонної алергії - чхання, нежить.

Astragalus  астрагал - БАД , харчова добавка до їжі Астрагал є джерелом поліфенольних сполук, що містить тритерпенові сапоніни.
Склад:  корінь астрагалу перетинчастого,  
Допоміжні речовини :  желатин, вода у складі желатинової капсули. 
Приймати Astragalus по 2 капсули 3 рази на день під час їди . Тривалість прийому 2 - 4 тижні.
Протипоказання :
Індивідуальна непереносимість компонентів БАД, вагітність, годування груддю .
Не є лікарським засобом. Зберігати в сухому, прохолодному місці. 

Реклама

Оголошення із рубрики "Биологически активные добавки"переглянути все
Продам Глатирамеру ацетат -Віста 40
Продам Глатирамеру ацетат -Віста 40 (Іспанія, Нідерланди ). Термін до 07 місяця 2023 року. Зберіган
Продам Микотон Original. Амрита XL. Месячный курс. Скидка 10%
Предлагаем приобрести препарат Микотон Амрита, который прошел обширные медико-биологические и клинич
Когитум 20ампул по 10мл Португалия
Эффективно принимать препарат Когитум при таких заболеваниях и симптомах как: аутизм, терапия астени
OnLife (ОнЛайф)
Пищевая добавка, для восстановления содержания жирных кислот. Эффективный препарат для у
Интернет-магазин Nutri Store
Компания Nutri Store - является официальными независимыми партнёрами компании Herbalife