Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Сировина, матеріали, продукція  >  Хімічна продукція  >  Хімічні реактиви  >  Хлорне вапно 3 сорт

   Хлорне вапно 3 сорт  (продам)

Ціна: 30 грн.


Опис:

Хлорне вапно - порошкоподібний продукт білого кольору лужної реакції, що має запах хлору, суміш різних солей кальцію. Якість хлорного вапна визначається вмістом у ньому активного хлору (хлор, який витісняється при дії на хлорне вапно кислот). Продукт містить 35-32-26% активного хлору. При розчиненні у воді утворює завис
В залежності від способу отримання вапно хлорне випускають двох марок: А і Б. Хлорне вапно марки А отримують хлоруванням пушонки в киплячому шарі, марки Б - хлоруванням пушонки в апаратах Бакмана. 

Застосування:

Вапно хлорне застосовується для дегазації, відбілювання, знезараження питної води та дезінфекції. 
Освітлені розчини хлорного вапна застосовують для дезінфекції приміщення, предметів обстановки, посуду, збирального інвентарю. Знезараження проводять зрошенням, протиранням, замочуванням. Білизна та інші тканини, а також металеві предмети, якщо вони не захищені від корозії, не підлягають знезараженню розчинами хлорного вапна навіть слабкої концентрації.
Для знезараження приміщення та предметів обстановки при кишкових та крапельних інфекціях бактеріальної та вірусної етіології.
Хлорно - вапняне молоко застосовують для грубої дезінфекції, для знезараження виділень інфекційних хворих, а також об'єктів, заражених збудниками сибірки, що не псуються від хлорного вапна (грунт, підстилки та корм тварин і так далі).
Для знезараження фекальних мас хворих та носіїв інфекцій кишкової групи, а також мокротиння туберкульозних хворих використовують хлорне вапно в сухому вигляді.


Інші оголошення автора

Реклама

Оголошення із рубрики "Химические реактивы"переглянути все
м-Фенилендиамин.
продам м-фенилендиамин темный
Добавка ДС-натрия.
продам добавку дс-натрия
Диметиловый эфир диэтиленгликоля.
продам диметиловый эфир диэтиленгликоля
Висмут 3 окись
продам висмут 3 окись