Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Нерухомість  >  Житлова нерухомість  >  Будинки, дачі, котеджі  >  Продається будинок в м. Долина

   Продається будинок в м. Долина  (продам)

Ціна: 96 000 $

Продається добротний двоповерховий будинок в с. Новичка (Загір'я) загальною площею 250 кв.м., житловою 155 кв.м., до центра м. Долина 4 км. На першому поверсі 4 кімнати, кухня, 2 коридори, кладова, ванна, санвузол (роздільний), веранда, на другому поверсі 3 кімнати, коридор, підсобні приміщення, також є підвальнє приміщення. Всі комунікації заведені в будинок: газ, вода, світло (3 фази) та каналізація. Дім повністю утеплений у 2018 році, також обладнаний охоронною сигналізацією з виведенням на пульт охорони та відеоспостереженням. Широке просторе подвір'я з площею 0,25 га та огороджене залізобетонною огорожею. У дворі також знаходиться літня кухня з ванною, стайня, стодола, пивниця, 2 гаражі (цегляний та металічний), 2 кладови для с/г інвентаря та ще одна дерев'яна хата загальною площею 81 кв.м., яку при бажанні можна переобладнати під сауну (для цього є заготовлений лісоматеріал для реконструкції даху), альтанка, є 3 криниці (одна для нової хати, друга - для старої, третя запасна) вода в яких, по складу прирівнюється до Моршинської. До подвір'я примикає ділянка площею 0,36 га сільськогосподарського призначення, на якій є ставок та посаджений фруктовий сад.
Прекрасне місце для ведення с/г та бізнесу. Все приватизовано, документи в порядку, я власник.

Якщо інтересна дана пропозиція за більш детальною інформацією звертайтеся по телефону. Торг, як завжди, доречний реальному покупцеві. Ціна 96000$

Реклама

Оголошення із рубрики "Дома, дачи, коттеджи"переглянути все
Продається будинок
Продається 2х поверховий будинок з гаражем у селі Старі Богородчани. Загальна площа 200
Продається будинок в Черкаській області
Будинок в черкаській обл. Городищенського р-н, с. Старосілля. В гарному жилому стані, ча
Продам будиноку в Сваляв
Будинок , за ціною 2 кімнатної квартири, в центрі міста, загальна площа 100 м.кв. Цеглян
Продається новобудова
Продається будинок в селі Сокирниця. Новобудова, має два поверхи, є проведені всі комуні
Продаж двоповерхового будинку
Продаж двохповерхового будинку розташованих у с.Ділове, 150м до географічного знаку цент