Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Медицина, фармакологія, парфумерія, косметика  >  Медичні товари та техніка  >  Інші товари медпризначення  >  Біотуалет Thetford Porta Potti 165 Luxe 21л (8710315024555)

   Біотуалет Thetford Porta Potti 165 Luxe 21л (8710315024555)  (продам)

Ціна: 5 490 грн.
Підприємство: Інтернет-Магазин Біотуалетів BABACHOK
Місцезнаходження: вулиця Титова, 36, Дніпро, Дніпропетровська область, Украина, 49000
Дата публікації: 12.10.2022

Біотуалет Thetford Porta Potti 165 Luxe призначений для вирішення проблеми відсутності доступу до унітазу підключеного до центральних систем каналізації та водопостачання. Біотуалет Thetford Porta Potti 165 Luxe забезпечує максимально високий рівень екологічності, гігієнічності, комфорту у використанні, зручності та простоти в обслуговуванні (догляді) та створенні сприятливих санітарних умов, незалежно від приміщення чи місця використання. Складовими частинами Біотуалета Thetford Porta Potti 165 Luxe є: Сидіння з Кришкою, Чаша Унітаза (Верхній Бак Води для Змиву), Нижній Бак (для Відходів).

Установка Біотуалета Thetford Porta Potti 165 Luxe не складна та відбувається швидкоБЕЗ додаткових Інженерних та Каналізаційних Сантехнічних робіт. Біотуалет Thetford Porta Potti 165 Luxe простий в Експлуатації та не вимагає Фізичних Зусиль, особливих навичок та Спеціальних Підготовчо-Монтажних Робіт. При першому використанні достатньо дістати Біотуалет Thetford Porta Potti 165 Luxe з фірмової заводської упаковки та залити в обидва Баки Дезінфікуючі Рідини та Воду. Завдяки невеликим ГабаритамВазі та Міцному, Ударостійкому Пластику, використовуваному при виготовленні Біотуалета Thetford Porta Potti 165 Luxe, забезпечується Довгий Термін Служби - Біотуалет Thetford Porta Potti 165 Luxe має підвищену мобільність, його легко транспортувати (без проблем поміщається в автомобіль), можна перевозити на будь-які відстані, у разі необхідності його можна швидко та легко пересувати з місця на місце.

Біотуалет Thetford Porta Potti 165 Luxe володіє усіма необхідними варіантами наборів функцій та характеристик.
Біотуалет Thetford Porta Potti 165 Luxe, завдяки сучасним інженерним рішенням та якісним матеріалам виготовлення, має такі якості:
 підвищена функціональність;
 зручна утилізація відходів;
 легкість складання та використання;
 тривалий термін експлуатації.

Біотуалет Thetford Porta Potti 165 Luxe без Запаху

Конструкція Нижнього Бака (Бака для Відходів) Біотуалету Thetford Porta Potti 165 Luxe, за умови належного обслуговування та догляду (Дезодорації - використання Хімічних Добавок для розщеплення відходів у Біотуалетах), забезпечує відсутність неприємного запаху, тому дозволяє використовувати Біотуалет Thetford Porta Potti 165 Luxe у будь-яких умовах, приміщеннях, у будь-які періоди пори року (Зима, Весна, Літо, Осінь), за будь-яких температурних режимів.

Біотуалет Thetford Porta Potti 165 Luxe підійде, буде простий у догляді (обслуговуванні) та буде незамінним для Людей Похилого Віку, Людей які за Станом Здоров'я не здатні Дійти до Туалету (Санвузлу) та скористатися Стаціонарним УнітазомЛюдей з Обмеженими Можливостями та Людей з Крихким, Слабким Здоров'ям (для Людей з Інвалідністюдля Інвалідівдля Людей з Особливими Потребамидля Хворихдля Старихдля Пенсіонерів). Біотуалет Thetford Porta Potti 165 Luxe підійде як для маленьких, так і для великих сімей, для людей чия робота не дозволяє залишати робоче місце на тривалий час (пункти обміну валюти, автозаправки, будівельні ділянки, торговельні намети, охоронні служби тощо).

Біотуалет Thetford Porta Potti 165 Luxe підійде:
 для Кемпінгу;
 для Туризму (Активного відпочинку);
 для виїзду на Природу;
 для Подорожей;
 для Автомобіля;
 для Приватного Сектору або Заміського Будинку;
 для Будинку;
 для Кімнати (Кімнатнів Кімнату);
 для Квартири;
 для Офісу (Офіснів Офіс);
 для Приміщень;
 у Побуті;
 на Час Ремонту або Будівництва;
 для Будинку на Колесах;
 для Дальнобійників;
 для Автобуса;
 для Дачі (на ДачуДачнідля Дачного Сезонудля Дачної Ділянкидля Садув Сад).

Для Гігієнічної та Зручної Експлуатації, а також Комфортного Обслуговування Біотуалету Thetford Porta Potti 165 Luxe пропонуємо широкий Асортимент Дезінфікуючих Рідин для БіотуалетівХімічно Активні, Біологічно Активні, для Змиву (Верхній Бак), для Нейтралізації Відходів (Нижній Бак), Універсальні (Змив+Нейтралізація/Обидва Баки) та Очисники (Обидва Баки). Дезінфікуючі Рідини для Біотуалетів Ароматизують та Ефективно МаскуютьУсувають та Видаляють Неприємні Запахи, чим забезпечують Гігієнічну Чистоту Біотуалета та Створюють у Приміщенні Стійке відчуття Чистоти та Свіжості, а також Нейтралізують Відходи, Гази, Неприємні Запахи, Бактерії, Відкладення та ПАР (Поверхнево-Активні Речовини).

За умови правильної експлуатації гарантується, що Біотуалет Thetford Porta Potti 165 Luxe прослужить довго.


Реклама

Оголошення із рубрики "Прочие товары медназначения"переглянути все
Пояс локомоторный Maxi Delux Loco - 098 цена 980 грн 30 05 2022
Пояс локомоторный   Maxi  Delux   Loco - 098 =======https://www.ebay.co.uk/it
Слуховые аппараты Widex разных типов в Киеве
Слух является одним из важнейших человеческих органов, и игнорировать проблемы, возникающие с ним не
Двери рентген 2030х1110 екв.2,2
Рентгенозащітние двері для рентген кабінетів виробляються як поодинокі або мелкосерийные
Термометр технический ртутный ТТ 0-200°C
Термометр технический ртутный ТТ. Угловой 0-200°CПринцип действия термометров основан на тепловом из
Пояс шерстяной для плеч.
Шерстяной пояс охватывает и нагревает оба плеча. Отличную защиту для людей, которые подвергаются воз