Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Сільгосппродукція, тварини, рослини  >  Рослини  >  Садовий центр у Львові

   Садовий центр у Львові 

Автор: менеджер  ( 26.04.2000)
Підприємство: Садовий центр "ГалСад"
Місцезнаходження: Давидів, Львовская область
Дата публікації: 21.10.2021

Мрієте про унікальний ландшафтний дизайн ділянки поблизу будинка? Висадити красивий сад – не проблема. Асортимент зелених насаджень у сучасних садових центрах просто вражаючий. Можна обрати як дорослі дерева чи кущі, так і саджанці. Звісно, якщо ви сумніваєтесь у своїх дизайнерських вміннях, краще заручитись допомогою дизайнера. Таким чином, ваша ділянка буде максимально стильною, продуманою та комфортною.

Облаштування «під ключ» чи придбання окремих рослин

Зазирнувши до https://galsad.ua/, ви будете приємно здивовані величезному асортименту рослин та трав. Навіть найвибагливіший клієнт зможе підібрати тут саме то, чого прагне. Очевидно, що такого різноманіття саджанців, дерев, кущів, квітів, садових інструментів, більшість клієнтів раніше ніколи й не бачили. До садового центру ГалСад звертаються як для облаштування ділянки «під ключ», так і для придбання поодиноких рослин, трав чи саджанців. Кожному клієнту у магазині раді допомогти, незалежно від масштабів за мовлення.

Попередня консультація фітодизайнера

У сучасному центрі ГалСад дадуть професійну консультацію фітодизайнера, якщо ви сумніваєтесь, як саме облаштувати ділянку, чия ким деревам надати перевагу. Тут розкажуть не лише про естетичну сторону питання, а й підкажуть правила догляду за тими чи іншими рослинами. Адже далеко не кожна сучасна людина готова витрачати чимало часу та зусиль для догляду за ділянкою чи садом. Є й чимало тих, хто надає перевагу «лінивим» варіантам рослин, які не потребують особливої уваги.

Без прив’язки до географії

Садовий центр територіально розміщений у Львові. Та прив’язуватись до географії його розташування не варто, адже майданчик з радістю надсилає замовлення по усій території України. Доставка є швидкою, зручною, а головне, максимально делікатною та безпечною для рослин. Оскільки центр дозволяє здійснити озеленення по максимально доступним цінам, число клієнтів із інших міст – вражає. В центрі представлені не лише вуличні рослини, а й чималий асортимент:

  • кімнатних,
  • балконних,
  • водних рослин.

Справжній рай для садівників

Можна знайти і класичні варіанти, і справжні ексклюзиви, що є рідкістю для українських садів. Окрім, безпосередньо трав та рослин, у садовому центрі можна підібрати спеціальні препарати та добрива, що допоможуть доглядати за територією, а також горщики, садові меблі, елементи декору, якісний інвентар. Тож не дивно, що для садівників, центр є справжнім раєм! Фахівці центру допоможуть вам облаштувати оазис в саду, парковій зоні, на терасі чи навіть на невеличкому балконі у центрі міста!


Оголошення із рубрики "Растения"переглянути все
Самый действенный отпугиватель кротов по низкой цене
Действительно, самый качественный и эффективный ультразвуковой отпугиватель кротов «кротов нет
Бюджетный отпугиватель кротов на огород, против капустянки
Вибрационный ультразвуковой отпугиватель кротов «Кротов-нет» поможет быстро и навсегда избавить
Саженцы плодовых культур
Саженцы плодовых культур Реализуем саженцы плодовых культур яблони, груши, абрикоса, персика, слив
Продам сажанцы Павловнии Морозостойкой -28С
Продаю сажанцы Павловнии морозостойкой -28С. Сажанцы с собсвеного питамника 10Га.. Львовская обл. г.
Lechuza-pon(Лечуза-пон) - здоровье Вашего растения.
Lechuza-pon - это сыпучий материал, который используется вместо привычного грунта, в сос