Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Відпочинок, спорт, полювання, рибальство  >  Полювання  >  Бронежилет з м'яким балістичним захистом Veles HV Тип А

   Бронежилет з м'яким балістичним захистом Veles HV Тип А  (продам)

Ціна: 8 200 грн.
Автор: Ksenia Ksenia  ( 14.09.2021)
Місцезнаходження: Україна, Хмельницька область, Хмельницький
Дата публікації: 03.10.2021

Бронежилет VELES HV - нова модель готових до використання бронежилетів з використанням м'якого балістичного захисту “Soft Armor”. Бронеелемент (Тип-А згідно ДСТУ 8782:2018) - це м'які захисні матеріали, які гнучкі та вигинаються в різних напрямках. У куленепробивних жилетах ми зазвичай бачимо м'яку броню рівня IIA, II і IIIA NIJ проти стрілецької зброї (1й, 2й класи за ДСТУ 8782.2018).

Як бронеелемент VELES HV, конструктори компанії VELMET, використали НВМПЕ - Надвисокомолекулярний Поліетилен Dyneema. Це сучасний високотехнологічний матеріал, що не потребує специфічного догляду та обслуговування. Завдяки низькопрофільній конструкції VELES HV є оптимальним вибором при потребі прихованого носіння бронезахисту. 

Форм фактор данного бронежилета забезпечує максимальну площу захисту при збереженні комфорту використання. Користувач бронежилету з м'яким балістичним захистом VELES HV захищений по першому класу ДСТУ. VELES HV зручний при використання в автомобілі, захистить на стрільбищах, полігонах, в критичних ситуаціях та зоні бойових дій.

Балістичні вставки витримують влучання:
  • Пістолетний патрон ПМ, 9х18 мм, патрон "57-Н-181с" у сталевій оболонці зі сталевим осердям, масою 5.9 г зі швидкістю 335±10 м/с.
  • Пістолетний патрон Luger, 9х19 мм, патрон "FMJ RN SC", суцільнометалева оболонка з м'яким (свинцевим) осердям масою 8 г зі швидкістю 400±10 м/с.
  • Захист V50% - 550 м/с за ВСТ 01.301.003 - 2020(02) STANAG2920 / AEP-2920.
  • Площа захисту - не менше 28 дм².

В умовах урбанізованого конфлікту, де уламки є основним вражаючим елементом живої сили, така конфігурація є оптимальною для максимально об’ємного захисту корпуса користувача зі збереженням комфорту.

Розробляючи нову модель бронежилетів з використанням м'якого балістичного захисту, бронежилет VELES HV - зконструювали так, аби гарантувати максимальну площу захисту юзера. При цьому важливим був аспект комфорту. Адже саме зручність використання гарантує тривале збереження боєздатності користувача.

Так наприклад, система кріплення бронежилету VELES HV являє собою чотири еластичних стропи-камербанда (не обмежують дихання) та надійні плечові лямки з хайпалону на Velcrо. Така система кріплення гарантує надійне та коректне розміщення бронепанелей на тілі користувача. 

Важливо!!! Цей тип бронежилетів потрібно коректно підібрати за розміром. Компанія VELMET штатно виготовляє Бронежилет VELES HV в розмірах S, M, L та XL.

Компанія використала м’які бронеелементи середнього рівня гнучкості - оптимальне поєднання за принципом ціна/якість. Це дозволило одночасно забезпечити допустимий рівень заперешкодного ураження та гарантувати лояльну ціну. Сам бронепакет запаяний в ізолюючий чохол, що захищає НВМПЕ від дії зовнішнього агресивного середовища, чим збільшує живучість матеріалу. За основу форми бронепанелей взято результати дослідження проведених в США, де було прораховано оптимальний форм фактор передньої та спинної накладок з боковими “вушками”.  Бронежилет VELES HV забезпечує захист 28 дм².

Також чохол бронежилета VELES HV має вбудовані кишені для розміщення жорстких бронеелементів, що за бажання дозволяє підвищувати клас захисту бронежилета. Нагадаємо, жилет спроектовано так аби при сидінні жоден його елемент не тиснув в ноги чи пах юзера, а тому VELES HV чудово підійде працівникам поліції, охоронних та силових структур та для особистого захисту використовуючи як прихований бронежилет під одягом. 

Характеристики бронежилета VELES HV
  • 1 клас захисту від куль та уламків згідно ДСТУ 8782:2018, STANAG 2920 CLASSIFICATION OF PERSONAL ARMOUR. EDITION 3
  • балістичний матеріал - НВМПЕ Dyneema®
  • регулювання зручності за допомогою еластичних стрічок та панелі Velcro®  (XS – XL)
  • основний матеріал чохла - Cordura® 500D
  • текстильні застібки (Velcro®) Alfatex (Бельгія)
  • водо-оливовідштовхувальне покриття (DWR) матеріалів

Реклама

Оголошення із рубрики "Охота"переглянути все
Мощная пневматическая винтовка 5,5мм
В продаже мощная пневматическая винтовка . калибр на фото. В отличном состоянии. К
Продам дроболейку
Продам дроболейку размер дроби 0, 3, 5, 7, 9 производительность от 16 до 20 кг/час.  Ком
Сейф оружейный на 3 ед оружия
Продам сейф оружейный в отличном состоянии.Размеры (ВхШ
Оформление украинских документов
Оформление украинских документов любой сложности. Официально. Восстановление или о