Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Споживчі товари  >  Побутова хімія  >  Засоби для очищення  >  Засіб для видалення накипу FADA АНТИ НАКИП

   Засіб для видалення накипу FADA АНТИ НАКИП  (продам)

Автор: Чернікова Людмила  ( 22.10.2020)
Підприємство: Німецька Компания L - club
Місцезнаходження: Парковий провулок, 5, Миколаїв, Миколаївська область, Украина, 54000
Дата публікації: 22.10.2020

Якісне та швидке видалення накипу, навіть у холодній воді. Економічний у використанні: концентрат, до 20 циклів. Універсальний: підходить для будь-яких приладів.

Призначення.

Професійний засіб-концентрат для якісного та швидкого видалення накипу з водонагрівальних елементів кавоварок, електрочайників, прасок, парових пилососів, пральних та посудомийних машин, а також чищення металевого посуду та видалення сильних вапняних відкладень з твердих поверхонь у ванних кімнатах, на кухні, з душової лійки та ін. Своєчасне (2-4 рази на рік) очищення водонагрівальних приладів від накипу зменшує рівень споживання електроенергії, забезпечує безперебійну роботу та подовжує термін служби техніки.

Електрочайник, праска, паровий пилосос, металевий посуд:

50 мл концентрату розвести в 900 мл води, залити в ємність, нагріти (не кип’ятити), витримати 40 хв, розчин злити (з праски – через парові отвори) та ретельно промити до повного зникнення піни.

Кавоварка:

50 мл концентрату розвести в 450 мл води, залити в кавоварку, ввімкнути її на повний цикл роботи, злити розчин. Повторити декілька циклів з чистою водою.

Водонагрівальні прилади:

протерти губкою, змоченою готовим розчином, ретельно промити чистою водою до повного зникнення піни.

Пральні та посудомийні машини:

залити 150 мл концентрату в резервуар для порошку (миючого засобу), запустити програму +50°C без попереднього миття (прання), в середині циклу натиснути на паузу для експозиції на 20 хвилин, завершити повний цикл роботи. Повторити два повних цикли з чистою водою.

Застереження.

Обережно: уникати контакту зі шкірою та очима. При потраплянні засобу на шкіру негайно змити великою кількістю води, в очі - промити та звернутись до лікаря. При ковтанні негайно звернутись до лікаря та показати етикетку. Тримати в недоступному для дітей та тварин місці.

Склад (країна походження активних речовин: Німеччина).

Реклама

Оголошення із рубрики "Средства для очистки"переглянути все
Продается Средство для Очистки выгребных ям
Институт предлагает купить средство, со 100%-ной эффективностью устраняющее неприятные запахи из выг
Продам Максисан
Продам Максисан , відправлю належним в любе місто України .
Пральний порошок без фосфатів - купуйте в магазині Хмарка
Якісні німецькі пральні порошки: безфосфатні, гіпоалергенні та без ПАВ і барвників з ароматизат
Средства борьбы с насекомыми в интернет-магазине "HozLine-BigOpt"
Насекомые – это настоящая проблема не только для любителей путешествий, но и для жильцов
Rewe Beste Wahl Anti-Kalk Gel 1 Л
2
Rewe Beste Wahl Anti-Kalk Gel 1 Л

Rewe Beste Wahl Anti-Kalk Gel 1 Л - гель від накипу анти-кальк для пральних машин. Гель пом'якшує воду і запобігає утворенню накипу. Він розчиняється навіть в холодній воді дуже швидко, тому відразу починає діяти. Так що життя вашої пральної машини триває. ...

Очищення жировловлювачів та сепараторів жиру, видалення запахів
1
Очищення жировловлювачів та сепараторів жиру, видалення запахів

Біопрепарат Мікрозим Гріз Тріт (Microzyme, США). Концентрація бактерії: 2 млрд КУО/г (колонієутворюючі одиниці). Застосовується: У побутових умовах та на агропідприємствах. 1. Очищення стічних вод від масел та жирів; 2. Розщеплення жиру в жироуловлювачах; 3. ...

Видалення неприємних запахів від домашніх тварин із будь-яких поверхонь
1
Видалення неприємних запахів від домашніх тварин із будь-яких поверхонь

Біопрепарат Мікрозим Карпет Клінер (Microzyme, США). Концентрація бактерії: 670 млн КУО/мл (колонієутворюючі одиниці). Призначений для видалення неприємних запахів від свійських тварин (з м'яких поверхонь та меблів). Очищує будь-які поверхні від органічних забруднень. ...