Додати оголошення
Головна  >  Послуги  >  Фінансові послуги  >  Незалежний фінансовий радник

   Незалежний фінансовий радник  (пропоную)

Ціна: 1 грн.

Ти давно тяжко працюєш, але ніяк не можеш назбирати гроші на власну мрію? Та що там мрію. . Навіть невзмозі змінити старий автомобіль на новенький. . Скільки б ти не відмовляв собі в приємних дрібничках-грошей все-одно не вистачає. . Сумно. . Правда? Але найболючіше те, що коли до здійснення мрії залишається всього пару тисяч, і здається ось-ось ти доторкнешся до свого щастя…несподівано захворіла твоя близька людина. «Невже моя мрія важливіша за життя коханої людини? . Мрія почекає ще кілька років. . аби кахана сердцю людина була жива. . »Ось знову, пройшло кілька років, знову ти неймовірними зусиллями зібрав потрібну сумму, але твоя улюблена(ий) молодша(ий) сестричка(братик) вирішили одружитись. «Невже я залишу найріднішу людину без цінного подарунка в цей день? Я ж завжди робив для неї все, щоб бачити її щасливі очі. . А моя мрія почекає…мрія вміє чекати…» Так проходить життя…І на пенсії ти змушений виживати на 5 тис. грн…. . Любий друже-я пропоную тобі рішення твоїх фінансових проблем, шанс на здійснення твоїх мрій. Разом ми побудуємо покроковий фінансовий план, знайдем де можна заощадити кілька сотень, або навіть тисяч, повернемо від держави те , що тобі належить по закону. (а це майже 40000 грн щорічно) Я навчу тебе правильно заощаджувати та примножувати твої гроші, та разом досягнемо твоєї мрії. . Тобі потрібно зараз тільки написати мені на вайбер, я відповім відразу як побачу твоє повідомлення. Твій фінансовий консультант , Анна
Пиши мені на вайбер або телефонуй +380937715568


Реклама

Оголошення із рубрики "Финансовые услуги"переглянути все
Обучение финансовой грамотности
Всем кто стремится улучшить качество своей жизни и увеличить свой денежный поток! Пригла
Курс валют на сегодня в Одессе
На данный момент для Одессы сложилась очень удачная перспектива стать главным л
Швеллер 400х115х8, 400х115х10, 400х115х12
Изготавливаем гнутые швеллера аналог швеллеров 40У и 40П: - 400х115х8 - 400х115х10 - 400х115х12
Оформить кредит под залог дома в Киеве
Оформить кредит под залог дома в Киеве. Кредит на сумму 30 000 гривен срочно в Киеве. Кредит на
Прибыльные инвестиции с платформой «Ubase»
Сегодня вопрос инвестиций в Украине является весьма актуальным. Имея в распоряжении определенну
Курс валют в Житомире онлайн
2
Курс валют в Житомире онлайн

Расположение Житомира влияет на формирование здесь выгодной перспективы для рынка труда. Город находится на трассе Киев-Чоп, что позволяет жителям отправляться на заработки, как в столицу Украины, так и в страны Европейского Союза. Заработанное граждане везут ...

Фінансова компанія предлагает кредити населенню України на будь-які спожи від 10 000 до 380 000 гривень без
1
Фінансова компанія предлагает кредити населенню України на будь-які спожи від 10 000 до 380 000 гривень без застави

Фінансова компанія предлагает кредити населенню України на будь-які спожи від 10 000 до 380 000 гривень без застави Доступні кредити готівкою під 26% річніх максимальним терміном на 5 років. Наші умови: -сума позики від 10 000 до 380 000 грн -Ставка по ...

Кредит от частного инвестора под 18% годовых под залог дома, квартиры.
1
Кредит от частного инвестора под 18% годовых под залог дома, квартиры.

Кредит от частного инвестора под 18% годовых под залог дома, квартиры. Кредит под залог земельного участка. Кредит под 18% под залог дома. Кредит под залог недвижимости за 2 часа. Кредит на покупку квартиры. Кредит без справки о доходах срочно.   Кредит112 – ...

Помощь в получении кредита Кредит до 200 000 тысяч гривен
1
Помощь в получении кредита Кредит до 200 000 тысяч гривен

Кредит по всей стране, всем желающим улучшить свое финансовое положение ! Сумма займа от 8 000 до 200 000 тысяч без залога и предоплату ! Возраст от 21 до 55 лет ,главное платежеспособность клиентов ! Рассматриваем также плохую КИ , так как мы частная компания ...

Кредит от 30 тыс. грн до 30 млн грн под залог дома, квартиры, земли
1
Кредит от 30 тыс. грн до 30 млн грн под залог дома, квартиры, земли

Кредит под залог земельного участка. Кредит под 18% под залог дома. Кредит без справки о доходах до 15 млн грн под залог недвижимости Выгодный кредит от частного инвестора на любую цель! Гарантировано одобрим займ всего за 10 минут, и выдадим деньги ровно ...