Добавить объявление
Главная  >  Услуги  >  Финансовые услуги  >  Ліцензування медичної практики

   Ліцензування медичної практики  (предлагаю)

Цена:договорная

ТОВ «Консалтингова компанія «Центр підтримки та розвитку бізнесу» пропонує скористатися послугою з ліцензування медичної практики. Ми допоможемо Вам у швидкому отриманні ліцензії на медичну практику. Фахівці нашої компанії мають багаторічний досвід у сфері медичної практики, які і допоможуть Вам в правильному заповненні відомостей та швидкій подача до єдиного вікна МОЗ України відповідного пакету документів, що забезпечить отримання позитивного результату в отримання ліцензії на медичну практику.

Медична практика – вид господарської діяльності, який провадиться суб’єктами господарювання у сфері охорони здоров’я з дотриманням установлених законодавством вимог з метою надання медичної допомоги на основі відповідної ліцензії.

Ліцензію на медичну практику можуть отримати юридичні особи та фізичні особи-підприємці.

Ви можете отримати наступні послуги: підготовку пакету документів на отримання ліцензії, переоформлення ліцензії у разі зміни найменування юридичної особи (якщо зміна найменування не пов’язана з реорганізацією юридичної особи) або прізвища, імені, по батькові фізичної особи – підприємця чи місцезнаходження,  оформлення документів для повідомлення про зміни, які відбулись в діяльності ліцензіата відкриття нових місць провадження діяльності, зміни складу медичних працівників, зміни медичних спеціальностей, збільшенні/зменшення площ приміщень, заміни(доповнення) обладнання чи інших змін, консультуємо щодо підбору приміщення та отримання висновку СЕС, з працевлаштування лікарів і молодшого медперсоналу та надаємо юридичний супровід медичної практики, після отримання ліцензії.

Вартість підготовки та подачі документів на ліцензію щодо провадження медичної практики для ФОП від 4000,00 грн., для юридичних осіб від 6000,00 грн.


Реклама

Объявления из рубрики "Финансовые услуги" посмотреть все
Помощь в получении кредита
Плохая кредитная история? чёрный список? открытые просрочки?обращайтесь к профессионалам! Помогаем
кредиты наличными от 1 000 до 100 000 грн.
Без залога и поручителей для наемных работников, частных предпринимателей, пенсионеров.
Вигідно та швидко Кредит до 180573 грн
Предоставим кредит, займ на любые цели по всей Украине. Лицам от 20 до 55 лет, минимальная сумма от
Доступный кредит в вашем городе до 194029 грн
Кредит наличными без справок о доходе, без поручителей. Мы предложим Вам самые выгодные условия для
Кредит без отказов !!!
Реальная помощь в получение кредита трудным и без надежным клиентам !!!Мы работаем для Вас всего за