Добавить объявление
Главная  >  Услуги  >  Финансовые услуги  >  Ліцензування ветеринарної практики

   Ліцензування ветеринарної практики  (предлагаю)

Цена:договорная

 

ТОВ «Консалтингова компанія «Центр підтримки та розвитку бізнесу» пропонує скористатися послугою з ліцензування ветеринарну практики. Ми допоможемо Вам у швидкому отриманні ліцензії на ветеринарну практику. Фахівці нашої компанії мають багаторічний досвід у сфері ветеринарної практики, які і допоможуть Вам в правильному оформлені пакету документів та подачі до Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту прав споживачів, що забезпечить отримання позитивного результату в отримання ліцензії на ветеринарну практику.

Ветеринарна практика - вид господарської діяльності по здійсненню діагностичної, профілактичної, оздоровчої, лікувальної   роботи у тваринництві, ветеринарно-санітарних експертиз тваринницької та рослинної продукції або з надання інших   ветеринарних послуг. Ветеринарною практикою можуть займатися особи, які мають відповідну освіту та відповідають   кваліфікаційним вимогам.

Ліцензію на ветеринарну практику можуть отримати юридичні особи та фізичні особи-підприємці.

Ви можете отримати наступні послуги: підготовку пакету документів на отримання ліцензії, отримання копії ліцензії на філію/відділення, інше місце здійснення діяльності, переоформлення ліцензії у разі зміни найменування юридичної особи (якщо зміна найменування не пов’язана з реорганізацією юридичної особи) або прізвища, імені, по батькові фізичної особи – підприємця чи місцезнаходження, отримання дубліката ліцензії, оформлення документів для повідомлення про зміни, які відбулись в діяльності ліцензіата відкриття нових місць провадження діяльності, чи інших змін, консультуємо щодо підбору приміщення та отримання висновку СЕС, з працевлаштування персоналу та надаємо юридичний супровід ветеринарної практики, після отримання ліцензії.

Вартість підготовки та подачі документів на ліцензію щодо провадження ветеринарної практики для ФОП від 4000,00 грн., для юридичних осіб від 6000,00 грн.


Реклама

Объявления из рубрики "Финансовые услуги" посмотреть все
Доступный кредит в вашем городе до 422205 грн
Кредит наличными без справок о доходе, без поручителей. Мы предложим Вам самые выгодные условия для
Займы и кредиты доступны здесь
Mais principale de Le Nôtre visite Est d
Доступный кредит в вашем городе до 194029 грн
Кредит наличными без справок о доходе, без поручителей. Мы предложим Вам самые выгодные условия для
Помощь в получении кредита всем жителям Украины.
Вы устали от постоянных переплат и непонятных страховок? Помощь в самых сложных ситуация
Вигідно та швидко Кредит до 451177 грн
Предоставим кредит, займ на любые цели по всей Украине. Лицам от 20 до 55 лет, минимальная сумма от
Kody rabatowe Neo24 – sposób na tanie zakupy

Sprytne kupowanie przez Internet- sprawdź kupony rabatowe Neo24! Każdy, kto zamierza kupić nowoczesny sprzęt elektroniczny, spędza najpierw dużo czasu na porównywanie różnych modeli pod kątem ich funkcjonalności, niezawodności oraz ceny. Najbardziej poszukiwane ...