Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Медицина, фармакологія, парфумерія, косметика  >  Лікарські трави  >  Шиповник,плоды.

   Шиповник,плоды.  (продам)

Ціна: 25 грн.

 Упаковка 100 грам. Сухі плоди шипшини. Лікарська рослина. Шипшина — унікальна вітамінна і лікарська рослина. Її плоди містять до 17% вітаміну С — у 10 разів більше, ніж чорна смородина, і в 100 разів більше, ніж лимони. До їхнього складу також входять каротин (провітамін А), вітаміни B1 В2, РР, К, пантотенова кислота, флавоноїди, цукри, пектинові речовини, органічні кислоти, мікро- і макроелементи та інші сполуки. Застосовують препарати шипшини травневої у науковій та народній медицині.

Плоди рослини виявляють протицинготну, антисклеротичну і протизапальну дію, позитивно впливають на загальний обмін речовин, посилюють синтез гормонів і регенерацію тканин, підвищують опірність організму до несприятливих факторів, стимулюють секрецію жовчі й збільшують сечовиділення. Плоди шипшини використовують для профілактики гіпо- та авітамінозів; вживають при гострих і хронічних інфекціях, захворюваннях печінки, кишечнику, виразковій хворобі, діатезі, кровотечах, гемофілії, хворобах щитоподібної залози. Добрий ефект дають плоди при лікуванні захворювань органів дихання. Препарати шипшини приймають при холециститі, холангіті та хронічному гепатиті, особливо добре допомагає при цих захворюваннях сироп із плодів.

З насіння шипшини отримують цілющу олію, яку використовують як місцевий засіб для загоєння ран, тріщин сосків у матерів-годувальниць, при стоматитах, гінгівітах і пролежнях. За своїми терапевтичними властивостями олія шипшини близька до обліпихової.


Реклама

Оголошення із рубрики "Лекарственные травы"переглянути все
Монастырский чай от остеохондроза
Преимущества монастырского чая от остеохондроза На сегодняшний день существует масса препарато
Монастырский чай от алкоголизма
Польза монастырского сбора от алкоголизма: 1) Восстановление нервной системы. Переход организм
Желудочный чай
 Действие белорусского монастырского желудочного чая Монастырский сбор трав для лечения желудк
Монастырский сбор от варикоза
Комплексное лечение является залогом успешного избавления от такого коварного заболевания как варико
Грибы "Весёлка" свежие, сушенные, настойка.
Соберу свежие грибы Весёлка от 1 штуки, яйца или стрелки. Есть сушен