Додати оголошення
Головна  >  Послуги  >  Транспорт і логістика  >  Кур'єрські послуги  >  Кур'єрська доставка для інтернет-магазинів

   Кур'єрська доставка для інтернет-магазинів  (пропоную)


Придбання товарів за допомогою всесвітньої мережі інтернет безперервно набирають оберти своєї популярності. Вигідна ціна, зручний спосіб доставки – все це є важливою складовою послуг будь-якого інтернет - магазину. Спеціально для організацій, які здійснюють торгівлю різноманітним товаром через інтернет, компанія «Нова Пошта» пропонує свої послуги та готова надати спеціальне обслуговування для постійних клієнтів.

Кожного дня тисячі людей намагаються знайти у системах пошуку гарний інтернет магазин, який би гарантував якісну доставку товару. Проте пошукові фрази «отправка посылок, интернет магазин» не завжди допомагають знайти гарний інтернет маркет, який співпрацює з гідною компанією кур’єрської доставки. Послуги лідера експрес-доставки в України, компанії «Нова Пошта», будуть вигідними для усіх торгівельних закладів, що здійснюють продаж в інтернеті. При цьому практично не має різниці, який вантаж вам необхідно доставити до покупця. «Нова Пошта» доставить будь-який товар, який не заборонено для транспортування кур’єрськими службами. Співпраця з «Новою Поштою» приємна та вигідна, в цьому щодня переконуються мільйони людей. Проте обслуговування для постійних клієнтів, число яких може поповнити будь який інтерент магазин, стало ще вигіднішим. Серед таких переваг:

• обслуговування клієнта постійним менеджером, якого буде за ним закріплено;

• користування послугами доставки по спеціальним тарифам, які розроблено для постійних клієнтів «Нової Пошти»;

• повернення товару до відділення відправника автоматично по закінченню п’ятиденного строку його зберігання;

• автоматизація процесу доставки за допомогою особистого кабінету.

Співпраця з «Новою Поштою» - це шлях до покращення вашого фінансового становища, а також безперечна умова збільшення потенційних клієнтів, запорука цілісності товару та вчасності його доставки клієнту.

Мільйони українців довіряють доставку найцінніших речей виключно нашій компаній, а тому співпраця з нами, безперечно, буде позиціонувати ваш інтернет-магазин виключно як надійного партнера.

Якщо ви бажаєте почати користатися усіма перевагами, які надаються постійним клієнтам, то вам потрібно лише зв’язатися з менеджером «Нової Пошти», після чого підписати відповідний договір та насолоджуватися усіма перевагами, які компанія з радістю надає своїм постійним клієнтам.

ООО "Украинская Интернет Группа "Да.Нэт"

Інформація о компанії

ИА

Контакти

Тел.: 238-26-131Факс: 238-26-13www.da.net.ua