Добавить объявление
Главная  >  Товары  >  Электроника и техника  >  Бытовая техника  >  Обогреватели  >  Домашній настінний обігрівач-картина «Тріо», плівковий обігрівач Тріо

   Домашній настінний обігрівач-картина «Тріо», плівковий обігрівач Тріо  (продам)

Цена:649 грн.

Питання тепла і електроенергії зараз дуже гостро стоїть у нашій країні. Ми розуміємо про проблеми, тому шукаємо варіанти утеплити будинок, квартиру і т.д. Тому наш інтернет-магазин пропонує придбати плівковий обігрівач Тріо.

Настінний обігрівач стане додатковим джерелом тепла, який перетворює електричну енергію в тепло, подібне сонячного. За допомогою Тріо, Ви зможете наповнить приміщення приємним теплом.

Домашній настінний обігрівач виконаний у вигляді картини. Він містить дві щільні плівки, які між собою спаяні. Елементом, який перетворює електричну енергію в тепло є вуглецева нитка. Настінний обігрівач починає нагріватися до 70 градусів і обігріває кімнату.

Домашній обігрівач Тріо дуже простий в експлуатації. Він працює від мережі 220 в. Картину-обігрівач добре використовувати для невеликих приміщень. Під час роботи приладу «Тріо» прогрівається повітря, після чого підвищується температура повітря. Випромінюючи приємне тепло, настінний обігрівач не пересушує повітря, що дозволяє не відчувати дискомфорт і брак свіжого повітря.

Розміри і конструкція обігрівача-картини дає лише додаткові переваги над іншими приладами опалення. Довжина становить 100 см, а ширина - 60 см. Обігрівач Тріо можна повісити на стіну в якості картини. І ніхто навіть і не здогадається, що саме від малюнка на стіні випромінюється тепло. Під час теплого сезону, обігрівач можна заховати. Він займає мало місця, але завжди виручить, де б Ви не були.

Домашній прилад Тріо легкий і простий у використанні. Його можна брати з собою на дачу, в подорож, в офіс і т.д. Він легко поміщається в сумці або в багажнику.

Настінний обігрівач відмінно підходить для прогріву невеликого приміщення до 15 кв.м. Крім того, це гарне рішення для локального обігріву. Тому, якщо на Вашому робочому місці холодно, підключайте обігрівач і перестаньте мерзнути.

Особливо в осінньо-зимовий період такий прилад стане корисним і практичним в кожному будинку або квартирі. До того ж, обігрівач «Тріо» послужить відмінним подарунком для коханої людини, колеги і т.д.

 

Технічні характеристики:

Потужність - 0,4 кВт (400Вт)

Вага: 740 грам

Максимальна температура поверхні - 70 ° C

Ресурс роботи - 60 тисяч годин (7 років роботи)

Розміри: 1000 х 600 мм

Товщина нагрівального модуля: 12 мікрон

 

Також цей товар часто шукають як: обігрівач на стіну, настінний обігрівач, Домашній затишок, обігрівач Тріо, настінний обігрівач Тріо, електричний обігрівач на стіну, обігрівач картина, картина-обігрівач, обігрівач-картина, Тріо, домашній обігрівач, обігрівач-картина «Тріо ».

До оплати (за товар) приймаються бони OPAYZ (Basic | Active | Web)


Реклама

Объявления из рубрики "Обогреватели" посмотреть все
Тепловентилятор керамический "Calore" FHС-2HR, башенный, 2000 Вт
Тепловентилятор керамический "Calore" FHС-2HR, башенный, 2000 Вт - сверхмощный, крупногабаритный об
Масляный радиатор "Calore" HR-7F
Масляные обогреватели - самый распространенный вид обогревателей, где в качестве нагреваемого матер
Теплогенератор, тепловая пушка, электро обогреватель
Теплогенератор (пушка) «ЛУЧ». Мощность, кВт9,0/ 4,5. Напряжение, В 380 Производит. м
Экономное отопление за 10 копеек в час!
Тепло за 10 копеек в час! Инфракрасные панели Polus работают в два р
Обогреватель карбоновый Zenet nkst-90b
Предлагаем обогреватель карбоновый  ZENET NSKT-90B для дома, дачи, гаража или сауны. Кар