Додати оголошення
Головна  >  Послуги  >  Робота  >  Шукаю роботу  >  Шеф-кухар,Executive chef,шукає роботу в ресторані

   Шеф-кухар,Executive chef,шукає роботу в ресторані  (потрібно)

Ціна: 9 000 грн.


Шеф-кухар з 20 річним досвідом, з них 10 років за кордоном (Польща, Франція, Росія), 12 останніх років
на посаді шеф-кухаря, Executive chef, шукає роботу в ресторані. Розробляю різне меню, складаю калькуляціі.
Навчаю персонал культурі приготування і подачі вишуканих страв.Хочу вкласти свій досвід в розвиток
ресторанного бізнеса. Великий досвід у відкритті ресторанів з "нуля". Сертифікований міжнародним клубом
Шеф-кухарів. Готовий до переїзду в Крим, Карпати, і т.д.
Я Executive chef сповнений ентузіазму, вмінням і бажанням розвивати в Україні концепцію європейського
обслуговування клієнтів на вищому рівні.

Мої обов'язки:

* Аналіз наявного асортименту з точки зору оборотності вкладених коштів, аналіз логістичних потоків
на виробничому майданчику з точки зору оптимізації трудозатрат на виробництво і відповідність
санітарним нормам
* Внесення пропозицій по оптимізації виробництва продуктів компанії з точки зору
ціна-якість-задоволеність клієнтів
* Розробка і впровадження єдиної системи якості продукції і подачі страв;
* Складання єдиного меню для всіх закладів мережі і налагоджена система порядку розміщення страв в меню; організація контролю відпрацювання нових страв;
* Контроль за дотриманням санітарних норм і правил;
* Розподіл виробничого простору на цехи і зони;
* Контроль зберігання сировини, товарів, готової продукції, дотримання товарного сусідства;
* Організація системи контролю термінів придатності сировини і готової продукції;
* Організація технологічних потоків на виробництві;
* Складання та розрахунок технологічних та калькуляційних карт;
* Розстановка персоналу відповідно до технологічної схеми;
* Ведення виробничого контролю,
* Проведення інвентаризацій, планових і позапланових перевірок торгових точок компанії.

Прохання не пропонувати місця роботи, де вимагають стажування, як початок спільної трудової діяльності.
Повне резюме висилаю на Вашу пошту.

Реклама

Оголошення із рубрики "Ищу работу"переглянути все
Помогу в изучении английского и французского языков
Я - перспективный студент ин.яза ХНПУ, 3 курс; помогу Вашему ребенку освоить и (!) полюбить иностран
Шукаю роботу
http://top-career.com.ua/users/MALECHA2012
возьму на отшив
мини швейный цех возьмет на отшив изделия из трикотажа и текстиля. качество гарантировано
Фотограф Дмитрий Домнин: Любые виды фотосьемки
Профессиональный фотограф. Свадебная, Портретная, Студийная фотосъемка, фотосъемка на Пленере, созда
Шеф-Кухар професійно розробе меню.
Профессійний Шеф-кухар, з Європейським сертифікатом і досвідом роботи в престижних р