Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Нерухомість  >  Земельні ділянки  >  Продам коттедж 160м коттеджный поселок Истринское водохранилище

   Продам коттедж 160м коттеджный поселок Истринское водохранилище  (продам)


Продам коттедж 160м, в новом охраняемом коттеджном поселке, рядом лес и залив Истринского водохранилища, Новорижское шоссе 65км, дом 160квм пеноблок под чистовую отделку, участок 12 соток, цена 7 000 000 рублей, коммуник централ- электрич 10кВт на дом, газ, водопровод, ка-нализация, в поселке здание администр, магазин, медпункт, детск площад, пруд, прогулочн зона, гостевая автостоянка, есть фото, тел 7654914 Андрей

Реклама

Оголошення із рубрики "Земельные участки"переглянути все
Инвестпроект Земля Проект берег моря
Побережье Черного Моря. В 20 км от Новороссийска, 10 км. от п. Абрау Дюрсо, 200 м от береговой линии
Продажа ОСЗ
Продажа ОСЗ, м. Войковская, 20 м.п., 5380 кв.м., административное, класса "В", земля 0,27 Га, огоро
участок
продам участок под застройку в селе полениченцы Фастовского р-на20сот 1300 уе засотку акт фасад20м
продажа дома, Черниг-я обл.,Козел-й р-н, с. Тополи
Черниг-я обл., Козелецкий р-н,с.Тополи(75 км от Киева, ст. м. Лесная), ул. Шевченко, д.8; живописная
Продам участок 1,4 (10*14 сот.) га для ИЖС на тр. Серпухов - Таруса
Продам участок 1,4 га (10 участков по 14 сот). для ИЖС в с. Кузьмищево, Тарусский р-н, Калужская обл
Продаж землі в с.Задвір я
6
Продаж землі в с.Задвір я

Продається 15 соток землі у с.Задвір'я, Буський район, Львівська область. Розмір ділянки 26х58м.Призначення - житлова забудова.Можливість підведення газу. Є колодязь, залитий фундамент під будинок, зроблена альтанка,багато фруктових дерев!Ділянка приватизована.Близько вокзал ...

Продам земельну ділянку за книжківцями 12 соток
3
Продам земельну ділянку за книжківцями 12 соток

Продам земельну ділянку в садовому кооперативі 12 соток приватна власність, цільове призначення: 01.05 Для індивідуального садівництва, кадастрові номера 6810100000:35:004:3055, 6810100000:35:004:3057, гарний та врожайний садок з яблунь, грушок, слив, вишень ...

Продам ділянку під забудову с.Шумівці 35 соток 152 000 грн.
7
Продам ділянку під забудову с.Шумівці 35 соток 152 000 грн.

Продам в затишному місці приватизовану ділянку 25 соток під забудову та 5 соток під ведення господарства в с.Шумівці, Хмельницького району (3 кілометра від Хмельницького) . На ділянці молодий садок, скважина, підведено світло, газ проходить повз ділянку на ...

Продаж землі в смт.Меденичі
5
Продаж землі в смт.Меденичі

Продам земельну ділянку в смт.Меденичі, Львівська область. Площа ділянки - 16 соток.Призначення - під індивідуальну забудову . Ділянка з хорошим і зручним плануванням,поблизу всі комунікації: світло, газ,... Більш детальна інформація по телефону.

Продаж землі в Бартатові
3
Продаж землі в Бартатові

Продам земельну дiлянку в с.Бартатiв Городоцького р-ну Львiвськоi областi. Площа ділянки -42 сотки.На дiлянцi розташований будиночок загальною площею 64,9кв.м з двома кiмнатами 25кв.м, сарай та фундамент.Дiлянка складаеться з двох частин: 17 i 25 соток.Наявні комунікації: ...