Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Обладнання, інвентар, інструмент  >  Хіміко-технологічне обладнання  >  Продаю ГХК

   Продаю ГХК  (продам)


ГХК-3/1,6-200 Зав № 9407008 (емкость+блок испаретелей+ЗИП) 94 г продаем 700000 тр поможем с установкой доставкой
Інші оголошення автора

Реклама

Оголошення із рубрики "Химико-технологическое оборудование"переглянути все
Лабораторное испытательное, весы микроскопы 3
Линейка лекальная -200 Линейка поверочная ШП-400 Линейка поверочная ШП-630 Лопатка ЛЗ (Приготовле
Продаются приборы КИП иА
Продаются приборы КИП иА с хранения новые в заводской упаковке с паспортами Источники питания посто
РАСПРОДАЖА ОБОРУДОВАНИЯ МОЛЗАВОДА
Емкость Я1-ОСВ-1 (нерж, руб, терм, меш), 2шт Емкость Я1-РПЖ-2000 (нерж, терм), 3шт Емкость Я1-ОСВ
Емкость для перевозки синтанола и сульфоксилата
Контейнер - цистерна для перевозки синтанола и сульфоксилата предприятие изготовитель : ARBEL-FAUVET
емкость биметалическая 100м. куб.
емкость биметалическая 100м. куб.
Апарати горизонтальні суцільнозварні
1
Апарати горизонтальні суцільнозварні

Пропонуємо апарати суцільнозварні горизонтальні з трубним пучком. Апарати призначені для прийому, зберігання і видачі рідких і газоподібних середовищ при умовному тиску в апараті 0,6 МПа з постійним або періодичним підігрівом (або охолодженням). Робочий об'єм ...

Вертикальні апарати з сорочкою
1
Вертикальні апарати з сорочкою

Апарати суцільнозварні вертикальні. Апарати призначені для прийому, зберігання і видачі рідких і газоподібних середовищ при умовному тиску в апараті 1,0 МПа з постійним або періодичним підігрівом (або охолодженням). Робочий об'єм апаратів: V=0,91 V=1,9 V=2,9. ...