Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Електроніка та техніка  >  Мобільні, КПК, смартфони, плеєри  >  Огляд чохлів Apple FineWoven для iPhone 15 та iPhone 15 Pro Max

   Огляд чохлів Apple FineWoven для iPhone 15 та iPhone 15 Pro Max 

Ціна: договірна

Нещодавно представлені чохли з нового матеріалу FineWoven не викликали позитивної реакції серед шанувальників. А в той же час Apple просто відмахнулася від них.

Разом із лінійкою моделей iPhone 15 Apple також представила нову серію чохлів FineWoven, які замінюють шкіру, яка використовувалася роками. Однак, як виявилося, новий матеріал не такий преміальний, як каже Apple. Замінник шкіряних чохлів отримав багато негативних відгуків від тестувальників і рецензентів, в основному через низьку якість. Отже, ми отримали усі ці чохли для тесту від наших партнерів iLounge для моделей iPhone 15 та iPhone 15 Pro Max.

Ряд покупців і засобів масової інформації звернули увагу на те, що зовнішню тканину легко пошкодити і забруднити. Ви можете пошкодити упаковку, наприклад, зарядним пристроєм MagSafe або просто поклавши її в кишеню, коли текстильний матеріал можна подряпати і залишити видимі плями на поверхні. Зовсім недавно в Мережі з'явилося фото чохла FineWoven з неправильно вставленим отвором для порту USB-C. На малюнку видно, що частина гвинта, яка знаходиться поруч, також знаходиться в отворі.

 

Це означає, що деякі частини можуть бути неправильно відлиті з форми, що сприяє непривабливому візуальному вигляду упаковки. У випадку з гігантом з Купертіно ми точно не звикли до таких гикавок. Компанія завжди намагалася забезпечити найвищу якість для своїх клієнтів.

Преміум-чохли за ціною, а не за якістю

У соціальних мережах деякі користувачі вважали, що отвір USB-C виглядає неправильно лише через кут фотографії, але інші користувачі відповіли фотографіями футляра FineWoven з тією ж помилкою. Тож це не проблема з усіма випадками, але, здається, вона впливає на кількох клієнтів.


Крім того, продовжують з’являтися фотографії пошкоджених чохлів FineWoven, виставлені в Apple Store. На них є подряпини від пальців і нігтів, які можна створити на корпусах навіть не намагаючись. Одним словом, це «неприваблива» патина від використання.

Apple заявила, що матеріал FineWoven є досить міцним мікроплюшем, виготовленим із 68% переробленого поліестеру. У той же час він стверджує, що цей матеріал має набагато менший вуглецевий слід, ніж шкіра, тому він вирішив повністю видалити шкіряні аксесуари з пропозиції. Однак залишається сумнівним, чи був це вдалий вибір.

 


Незрозуміло, скільки клієнтів незадоволені новими футлярами FineWoven, але реакція зростає. Apple поки не прокоментувала ці випадки, але ми вважаємо, що якщо кількість випадків продовжить зростати, компанія буде змушена зробити офіційну заяву, і, можливо, у майбутньому текстильний матеріал буде перероблено, щоб зробити його більш міцним.

Зрештою, його ціна в Європі становить 69 євро, що зовсім не найменша сума для звичайного чохла для iPhone. Це особливо вірно, коли його якість така низька, як на зображеннях вище.

Інші оголошення автора
Apple AirTag — обзор характеристик
Apple AirTag — обзор характеристик

20 апреля Apple наконец представила широкой публике долгожданное устройство отслеживания местоположения потерянных вещей. Как и предсказывалось ранее,

ООО "Украинская Интернет Группа "Да.Нэт"

Інформація о компанії

ИА

Контакти

Тел.: 238-26-131Факс: 238-26-13www.da.net.ua