Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Обладнання, інвентар, інструмент  >  Підйомно-транспотное обладнання  >  Крани, кран-балки, підйомники  >  Підйомники консольного типу

   Підйомники консольного типу  (продам)

Ціна: договірна

Підйомники консольного типу
Являє собою електричний або гідравлічний підіймальний пристрій.
Платформа може бути оснащена огорожею та аппарелями.
Існують два типи конструкцій – з однією та подвійною мачтами.
Встановлюється на підлозі, бетонному пандусі.
Може мати бажану кількість зупинок на визначеній висоті.
В комплект входить шафа управління.
Монтаж накладний та у приямок. Запас міцності +30%

Для переміщення вантажів вагою до 10000 кг можуть використовуватися консольні підйомники. Переміщення вантажів виконується підйомним пристроєм – мотор-редуктором, лебідкою або електричним тельфером. Платформа переміщається канатами з допомогою тягового зусилля, що створюється підйомним механізмом.
Розміри платформи підбираються з урахуванням габаритів вантажів, що переміщуються. Можливе додаткове внутрішнє обшивання або фарбування, а також використання різних моделей: з відкритим майданчиком або закритою кліткою.

Цей тип обладнання – альтернатива вантажним ліфтам. Обслуговування та ремонт таких витягів дешевше, що дозволяє скоротити витрати, оптимізувавши виробництво.
Пристрої можуть встановлюватися як у шахті, так і на відкритому майданчику, тому можна уникнути витрат на будівництво несучої шахти.
Можливе виготовлення у стандартному виконанні або за індивідуальним проектом з урахуванням факторів експлуатації, комплектація системою уловлювачів, блокуванням, системою автоматики.
Переваги канатних підйомників:
• підходять для висотних робіт;
• збірно-розбірна конструкція, що забезпечує простий монтаж;
• підвищений рівень безпеки;
• вантажопідйомність від 100 кг;
• простота в обслуговуванні, ремонті.
Види
Обладнання застосовують для підйому вантажів на потрібну висоту, а також для будівельно-ремонтних робіт. З урахуванням конструкції, призначення та характеристик виділяють такі типи консольних підйомних пристроїв:
• Щоглові. Залежно від кількості опорних щоглів можуть бути одно-, дво- або трищогловими. Складаються з вантажної платформи, щогли, механізму приводу та системи керування. Як правило, такий підйомник монтується на металеву або залізобетонну основу. Однощоглові підйомники мобільні, недорогі, їх часто використовують невеликі компанії, індивідуальні підприємці. На відміну від двох- і трищоглових пристроїв, які мають підвищену стійкість і вантажопідйомність.
• Тельферні шахтні. Монтуються у вже існуючу чи нову шахту. Монтаж обладнання можливий усередині або зовні будівлі. Це є тимчасове рішення для транспортування матеріалів під час будівельних робіт. Постійно можуть застосовуватись на складських об’єктах, у магазинах.
• Шахтні міні-підйомники. Мають невелику вантажопідйомність (до 200 кг), застосовуються для подачі товарів з підсобних приміщень до торгового залу, підходять для переміщення вантажів на верхні стелажі на складах.
Застосування
Обладнання канатного типу затребуване у будівельній сфері – під час виконання будівельних чи ремонтних робіт для переміщення матеріалів та робітників на задану висоту. У складських та торгових приміщеннях за допомогою канатних витягів можна прискорити процес викладання товарів, оптимізувати зберігання.
Також обладнання застосовується на таких об’єктах:
• виробничі цехи;
• автомайстерні;
• ресторани, кафе;
• банки;
• школи, дитячі садки;
• медичні організації.
Цена по запросу.
Сайт: https://docker.systems
+380 (97) 107-05-25
+380 (68) 491-66-41

Реклама

Оголошення із рубрики "Краны, кран-балки, подъемники"переглянути все
Колеса крановые продам
Продам колеса крановые, двухребордные, ф980, 210, "голые", без аммортизации, 2шт.
Тельфери кранові в/п 3.2 тн
Тельфери в/п 3.2 тн, 3 шт, ТЭ320-53120-01У2 , h=18м (Барнаульський з-д, підйом 8 м/хв, п
Тельфер в/п 3.2 тн
Тельфер складського зберігання (нема паспорту),  ТЭ3.83-У2,  в/п 3.2тн , h=6.3м (швидкіс
Тельфер на 2 тони
Тельфер крановий, вживаний, робочий стан, в/п 2 тн, висота підйому 6 м, виробництво Болг
Пыльник командоконтролера Gessmann VV64, Пыльник джойстика Gessmann VV64
Пыльник командоконтролера Gessmann VV64, Пыльник джойстика Gessmann VV64 Есть в на