Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Сировина, матеріали, продукція  >  Хімічна продукція  >  Сільгосп хімія  >  Командор Гранд протруйник

   Командор Гранд протруйник  (продам)

Ціна: 6 700 грн.

Діюча речовина
Імідаклоприд, 500 г/л + альфа-циперметрин, 50 г/л
Препаративна форма
Концентрат, який тече, для обробки насіння
Призначення
Інноваційний двокомпонентний інсектицид контактно-системної дії для обробки насіння з метою захисту від ґрунтових та наземних шкідників
Тара
5 л
Переваги:
Розширений спектр дії проти комплексу сисних і гризучих шкідників, включаючи лускокрилих (совки).
Відсутність резистентності у шкідників завдяки поєднанню діючих речовин з різними механізмами дії.
Тривалий період захисної дії навіть в жарку погоду.
Наявність додаткового захисту за рахунок репелентних властивостей альфа-циперметрину та антистресової дії імідаклоприду.
Механізм дії
Діючі речовини препарату належать до різних хімічних класів: хлорнікотинілів (імідаклоприд) та піретроїдів (альфа-циперметрин). Імідаклоприд діє на нервову систему комах, блокуючи передачу нервового імпульсу на рівні ацетилхолінового рецептору постсинаптичної мембрани. Альфа-циперметрин порушує проникність клітинних мембран та блокує натрієві канали. Сумарним підсумком впливу діючих речовин на шкідників є ураження нервової системи, що веде до їх загибелі. Поєднання двох діючих речовин з принципово різним впливом забезпечує високу ефективність проти популяцій комах-фітофагів, резистентних до традиційних інсектицидів, та запобігає появі стійкості до препарату.
Властивості
Діюча речовина імідаклоприд поглинається кореневою системою під час проростання та поширюється по всій рослині. Рівномірне розподілення імідаклоприду по рослині забезпечує тривалу інсектицидну дію проти комах-фітофагів з гризучим та сисним ротовим апаратом. Діюча речовина сприятливо впливає на оброблювані культури, підвищуючи рівень та активність специфічних білків, що справляє позитивну дію на імунітет рослин. Це дозволяє їм краще розвиватися та протидіяти несприятливим умовам навколишнього середовища (посуха, теплові стреси тощо). Завдяки наявності фумігантного ефекту альфа-циперметрину, крім контактної дії на шкідників, Командор Гранд активний також і в газовій фазі. При цьому в зоні дії пари інсектициду проникають через покривні тканини та органи дихання комах-фітофагів, що в результаті сприяє пригніченню харчової активності, порушенню роботи нервової системи, паралізації та наступній загибелі. Завдяки зручній формуляції протруйника досягається максимальне та рівномірне покриття насіння з повним виключенням стікання препарату.
Загальні рекомендації
Для протруювання необхідно використовувати добре очищене насіння, оскільки зайвий пил та домішки можуть зв’язати велику кількість робочої рідини, чим знизити ефективність препарату. Інсектицид сумісний з більшістю препаратів, проте, перед приготуванням бакової суміші необхідно провести пробне змішування. Не сумісний з препаратами, що мають сильно лужну або сильно кислу реакцію. Робочий розчин має бути використаний у день його приготування.

Реклама

Оголошення із рубрики "Сельхоз химия"переглянути все
Глен glen гербицид злаковых культур и посевах льна.
Глен glen селективный гербицид гормонального действи
Фосфогипс
Фосфогипс – это высококачественная добавка к строительным смесям, которая обесп
Трьохкомпонентний системний протруйник Пассад (Terra Vita). Вигідна ціна - 17$/л.
Пассад - це трьохкомпонентний системний протруйник для передпосівної обробки насіння зер
Продадим карбамид ( карбамід ) оплата після дославки
КАРБАМІД (Алжир, Узбекістан, Дніпроазот) Ф1 - 32000 грн/т Ф2 -
Продам карбамид 34500 / 33000
Продам карбамид Цена на момент публикации: 34500 грн/т / 33000