Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Сировина, матеріали, продукція  >  Хімічна продукція  >  Сільгосп хімія  >  Гербіциди  >  Отаман гербіцид Альфа

   Отаман гербіцид Альфа  (продам)

Ціна: 4 100 грн.

Діюча речовина
Ізопропіламінна сіль гліфосату, 480 г/л у кислотному еквіваленті - 360 г/л
Препаративна форма
Розчинний концентрат
Призначення
Системний гербіцид-десикант суцільної дії
Тара
20 л
Культура
Переваги
Висока ефективність десикації та контролю однорічних і багаторічних бур’янів.
Швидка дія на бур’яни.
Тривалий захисний період.
Низька собівартість застосування.
Механізм дії
Препарат пригнічує білковий синтез у клітинах рослин, у результаті чого відбувається інгібування синтезу хлорофілу з наступним відмиранням рослин. Завдяки сучасній поверхнево-активній речовині гербіцид Отаман швидко та ефективно проникає через листя та інші зелені частини рослини та розноситься по всіх органах до кореневої системи. Повна загибель настає через 10-20 днів, залежно від погодних умов, виду, стадії розвитку бур’янів та норми витрати. Спочатку спостерігається пожовтіння рослин, потім листя в’яне, рослина гине.
Властивості
Препарат характеризується низьким рівнем піноутворення при приготуванні робочого розчину. Ця властивість дуже актуальна при використанні препарату методом малооб’ємного обприскування.
Загальні рекомендації
Для досягнення найкращих результатів застосовуйте препарат, коли бур’яни знаходяться в стадії активного росту за сприятливих погодних умов. Оптимальна для обробки фаза розвитку бур’янів: багаторічні злакові – 4-5 листків (10-15 см), багаторічні дводольні – розетка 10-20 см, однорічні злакові – за довжини листків мінімум 5 см, однорічні дводольні – 2-3-х справжніх листків. Застосовувати за сухої та безвітряної погоди, не пізніше ніж за 6 годин до випадання дощу. Під час обприскування не допускати потрапляння гербіциду на листя культурних рослин, дерев та кущів. Не застосовувати гербіцид Отаман при температурі повітря нижче +10 °С та вище +25 °С. Гербіцид можна змішувати з іншими загальновживаними пестицидами на відповідних культурах. Проте в кожному випадку необхідно перевіряти препарати на сумісність. Для підсилення гербіцидної дії на менш чутливі до гліфосатів бур’яни, зокрема, багаторічні дводольні, застосовують бакову суміш: Отаман (3-4 л/га) + Альфа-Дикамба (0,2 л/га).
Норма витрати робочої рідини 150-250 л/га

Реклама

Оголошення із рубрики "Гербициды"переглянути все
Імпекс Дуо (10л), Імазамокс, 33 г/л + імазапір, 15 г/л
ІМПЕКС ДУО Системний післясходовий гербіцид з ґрунтовою д
Гербіциди, продаж, доставка
TS AGRO | НАСІННЯ | ЗЗР | МІКРОДОБРИВА ГЕРБІЦИДИ : Ациф
Геліос (20л) РК, Ізопропіламінна сіль гліфосату, 480 г/л
ГЕЛІОС Системний гербіцид суцільної дії
Ацифен (20л) РК, ацифлуорфен, 214 г/л
АЦИФЕН Післясходовий селективний гербіцид контакт
Гербіцид Євро Ланг Нертус, (імазетапір) (5 л) виробник Петерс енд Бург КФТ, Угорщина купить в Агро Склад Мелитополь
Гербицид Євро Ланг Нертус (имазетапир) , (5 л) Угорщина  Евро Ланг (имазетапир) Ве