Додати оголошення
Головна  >  Послуги  >  Ремонтно-будівельні послуги  >  Капітальне будівництво  >  Будівництво будинку з газоблоку в Україні: з чого починати

   Будівництво будинку з газоблоку в Україні: з чого починати 

Автор: менеджер  ( 26.04.2000)
Підприємство: Строительная компания "KCK House"
Місцезнаходження: вул. Сім'ї Сосніних, 17, Київ
Дата публікації: 29.09.2021

Поганий той українець, який не мрії мати власний будинок. Велика частина тих, хто все ж вирішив втілити це споконвічне національне прагнення та звернувся за допомогою до спеціалістів компанії КСК ХАУС, при цьому робить вибір на користь газоблоку. Наразі цей будівельний матеріал на стадії зведення стін використовується частіше, ніж традиційні раніше деревина та звичайна цегла. Пояснюється це досить просто: газобетон допомагає звести будівлю досить швидко та заощадити бюджет.

Легкий, дешевий та функціональний

Головна принада цих компактних блоків криється в їх ціні. Крім того довершена геометрична форма та мала вага дозволяють значно прискорити зведення коробки будівлі. Порівняно невелика вага зведеної конструкції дозволяє також зекономити на фундаменті. Адже легкий дім з газобетону не потребує глибоких та монолітних підмурків. Водночас, замовивши будинок під ключ з газоблоку, господар отримую досить тепле помешкання. Завдячувати тут треба високим теплоізоляційним характеристикам матеріалу. Досить часто стіни з цих блоків з зовнішньої стіни тільки декорують, не витрачаючи гроші на додаткове утеплення.

Що потрібно зробити, щоб дім з мрії став реальністю?

Всяке будівництво, включаючи зведення будівлі з газбетону, потребує послідовного проходження через ряд процесів. Починається все з вибору ділянки та її обстеження, потім відбуваються проектування будівлі та отримання дозволів на будівництво і вже потім справ доходить до безпосереднього будівництва: створення фундаменту, зведення коробки, підключення комунікацій, оздоблювальні роботи та благоустрій території. Якщо на кожному етапі використовувати різних виконавців, то це може негативно сказатися на результаті та значно розтягнути роботу в часі. Тому краще ознайомитися на сторінці https://kskhouse.com.ua/dom-iz-gazobloka/ з пропозицією побудувати заміський будинок під ключ. В цьому разі замовник отримує відповідальний підхід до кожного етапу, адже тут не буде ситуації, що в кривизні стін будівельники звинувачують проектувальників, а ті у відповідь – кивають на них.

Коробка будинку під ключ: що в себе включає?

Звичайно, найбільш прийнятним для майбутнього власника будівлі є будівництво будинків під ключ, адже після прийняття робіт одразу можна заїжджати в помешкання для проживання. Але не всі громадяни мають необмежений бюджет, тому дехто замовляє на https://kskhouse.com.ua/korobka-doma/ будівництво лише коробки. В цьому разі власник отримує вже завершену будівлю, в якій щоправда ще треба провести оздоблення та підключення комунікацій. Якщо господар має хист до проведення внутрішніх робіт своїми руками, то в такому разі можна досить суттєво зекономити. В зведення коробки під ключ входить все, що потрібно для створення оболонки житлового об’єкту.

Етапи зведення коробки:

  1. Роботи по плануванню та розмітці згідно проекту.
  2. Фундаментні роботи
  3. Будівництво стін.
  4. Зведення покрівлі.

На сьогодні в Україні є досить великий вибір якісних будівельних матеріалів та напрацьовані технології зведення сучасних будинків будь-якого розміру та форми. Тому, хто має гроші на власний будинок, треба лише звернутися до професійних та чесних виконавців. Обов’язково потрібно впевнитися, що компанія вже не раз здійснювала будівництво надійних будинків з цегли чи газоблоку під ключ чи під чистове оздоблення. Не потрібно замовляти проведення робіт у компаній, що з’явились на ринку зовсім недавно або тих, які не мають власних виконавців, а залучають їх зі сторони.


Оголошення із рубрики "Капитальное строительство"переглянути все
Строительство цоколя: виды и особенности
Цоколем называют часть частного дома, которая возводится над фундаментом. Особо
Строительство домов под чистовую отделку, под ключ, постройка коробки коттеджа
Строительство с нуля – лучше, нежели покупка готового жилья. Строительство загородного ко
Таунхаус в Днепре под ключ. Строительные услуги в Днепре.
Таунхаус в Днепре под ключ. Строительные услуги в Днепре.  Строительство таунхаусов в Днепре. Т
Бетонные полы
Заливаем как обычные бетонные полы, так и полы с топпингом и полимерным покрытием
Строительство таунхаусов в Днепре.
Строительство таунхаусов в Днепре. Таунхаус под ключ Днепр. Строительство таунхаусов, дуплексов
Строительство биопрудов в Киеве и области
4
Строительство биопрудов в Киеве и области

Пруд на участке считается новым веянием моды, он моментально превращает ландшафтный дизайн участка в настоящее произведение искусства. Конечно, создать его своими руками – достаточно проблематично, но воспользовавшись услугами специалистов вы станете счастливым ...