Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Будматеріали та конструкції  >  Покрівельні матеріали  >  Профнастил та металочерепиця від виробника в Одесі

   Профнастил та металочерепиця від виробника в Одесі  (продам)

Автор: менеджер  ( 26.04.2000)
Підприємство: Компанія «МОСТ-АЗИЯ»
Місцезнаходження: Косівська вулиця, 2/10, Одеса, Одесская область
Дата публікації: 27.09.2021

Одним з найпопулярніших і затребуваних покрівельних матеріалів є металочерепиця і профнастил. Придбати їх можна в будь-якому спеціалізованому магазині, а також на сайті https://mostasia.od.ua/uk/, де є великий вибір даного товару від одеського виробника "МІСТ-АЗІЯ".

Однозначно сказати, який тип покрівельного матеріалу краще, не можна. Все залежить від особистого погляду і конструкції даху. І профнастил, і металочерепиця виробляються методом гарячого розкочування сталі. Покрівля виглядає красивою і є надійною у обох матеріалів. Але все-таки існують і деякі відмінності.

Конструкційні відмінності

Основним відмінним параметром між металочерепицею і профнастилом є форма продукції, що випускається. Профнастил має трапецієподібні поздовжні смуги, які одночасно виконують функцію ребер жорсткості. Даний матеріал відмінно витримує величезні навантаження і має збільшену несучу здатність. Тому використовується також при встановленні заборів.

Металочерепиця може не тільки виконувати свою пряму захисну функцію, але і прекрасно створювати імітацію натурального глиняного матеріалу. У власників будинків це викликає особливу зацікавленість. З іншого боку, форма покрівлі не має будь-якого практичного використання, являючи собою чисто дизайнерську конструкцію. Несуча здатність металочерепиці, досить низька, і матеріал легко вигинається в будь-яку сторону.

Тривалість використання

Відповісти на питання, який з покрівельних матеріалів може прослужити найбільш тривалий час практично неможливо. Все залежить від якості виконаних робіт заводу-виготовлювача. Наприклад, звичайний оцинкований профільний лист прийде в непридатність швидше, ніж металочерепиця, оброблена пуралом. А якщо пошкодити матеріал при виробництві монтажу металочерепиці або погано притиснути саморізами, то вона може почати іржавіти і термін її експлуатації виявиться менше, ніж у оцинкованого заліза.

Найбільш вирішальним аргументом може стати максимальний термін служби кожного матеріалу. На профнастил виробники дають гарантію тривалості експлуатації терміном не менше п'ятдесяти років. Металочерепиця може прослужити до двадцяти п'яти років, після чого потрібно або повна її заміна, або значної частини листів.

Різниця в ціні

Також важливим фактором вибору служить цінова лінійка. Профільні листи за ціною виходять дешевше металочерепиці майже в два рази. До того ж при його монтажі можна значно заощадити на обрешітці. Для металочерепиці лати робиться майже суцільний. Також при її укладанні, якщо дах має складну форму, збільшується число вироблених відходів, що значно підвищує кількість придбаного матеріалу, а значить, збільшує вартість. Профнастил має більш низьку ціну і простоту монтажу.

Але дизайн металочерепиці виглядає набагато краще, ніж у профнастилу. Тому багато хто віддає перевагу саме цьому матеріалу.


Оголошення із рубрики "Кровельные материалы"переглянути все
Битумная кровля Docke – долговечность и гарантированное качество
Выбор кровельного материала – актуальная проблема для многих застройщиков. У каждого пок
Черепица от Сфера Кровли. Супер цена - отменное качество!
Компания Сфера Кровли предлагает купить металлочерепицу, битумную черепицу, композитную черепиц
Сланец для крыши . Кровельный сланец . Сланцевая кровля
Кровельный сланец ( со склада прямого поставщика )
Фанера влагостойкая ФК 1525х1525 мм
Продам фанеру влагостойкую ФК толщиной  4 мм, 6мм, 8мм, 10мм, 12мм, 15мм, 18мм, 20
Мягкая кровля: какие преимущества, где купить
Покупка и выбор кровельных материалов всегда вызывает огромное количество вопросов. И эт