Додати оголошення
Головна  >  Послуги  >  Медицина, косметологія  >  Косметологія  >  Манікюр і педикюр  >  Професійний педикюр

   Професійний педикюр  (пропоную)

Ціна: 350 грн.

У вас тріщини, мозолі, врослий ніготь. Тоді вам до нас! ! ! -повна стерилізація інструменту -професійний педикюр -індивідуальний підхід до кожного -надаємо інші послуги краси (біотатуаж брів, біозавивка та ламінування вій, манікюр, гель лак, нарощування)


Реклама

Оголошення із рубрики "Маникюр и педикюр"переглянути все
Маникюр, Педикюр, Салтовка
Маникюр с однотонным покрытием - 160 грн. Педикюр только пальчики с покрытием - 150 грн. Педикюр с
Услуги маникюра
Девушки , женщины, бабушки! Хочу предложить Вам свои услуги по маникюру , по доступной ц
новогодний маникюр
Милые девушки успейте записаться  на новогодний   маникюр
Маникюр, педикюр, покрытие гель лаком, наращивание ногтей гелем
Приглашаю Вас на Наращивание ногтей, коррекцию нарощенных ногтей гелем, маникюр, педикюр
Сухожаровой Шкаф (KH 360 BT)
Сухожаровой шкаф KH 360 BT  с LED дисплеем. СЕРТИФИКАТ.
Манікюр, педикюр, фарбування та моделювання брів, ламінування вій
4
Манікюр, педикюр, фарбування та моделювання брів, ламінування вій

Через 5 років роботи наш кабінет перетворився на повноцінну, професійну студію краси в Ірпені. Ми підібрали в нашу команду найкращих майстрів. А ще зробили лояльні ціни, які вразять вас, коли ви побачите результат від першої процедури. Все це ми зробили, щоб ...

Манікюр педикюр нарощення
6
Манікюр педикюр нарощення

Привіт, мене звуть Яна, і я спеціалізуюсь у створенні красивих та доглянутих рук. Займаюся професійним манікюром протягом п'яти років. З великим задоволенням зроблю для вас манікюр, педикюр, покриття та нарощування. в моїй роботі використовую лише якісні матеріали ...