Додати оголошення
Головна  >  Послуги  >  Робота  >  Запрошуються  >  Потребую працівників на будування і до майстерні у Польщі, Вроцлав

   Потребую працівників на будування і до майстерні у Польщі, Вроцлав  (потрібно)

Ціна: договірна

Моя фірма виконує будівельні роботи, в тому числі: кладка, штукатурення, зварювальні роботи, монтування сталевих конструкцій. Я потребую працівників на будування і до майстерні.

Працюємо на декількох будуваннях в околицях Вроцлава.

Умови:

- зарплатня 11-14 злотих у годину нетто (на руки) - залежить від вміння

- робота від понеділка до суботи по приблизно 10 годин щодня, 220-260 годин в місяці

- виплата до 15 числа кожного місяця. До першої виплати я даю працівникам аванс по 200 злотих щотижнево

- платна квартира 300 злотих за місяць

- я забезпечую безкоштовний під'їзд до роботи

Я потребую працівників від зараз. Але я можу також зробити запрошення від жовтня чи листопада.

Wrocław, Polska  +48 606786736

Прохання писати на мейл: elter_lach@interia.pl

Tadeusz Lach


Реклама

Оголошення із рубрики "Приглашаются"переглянути все
Рабочие на производство полуфабрикатов в Польше. Компания InterJobs тм
Требуются МУЖЧИНЫ, ЖЕНЩИНЫ, СЕМЕЙНЫЕ ПАРЫ на современное производственное предприятие LI
На Будову
📌 🔥  ВАКАНСІЯ БЕЗКОШТОВНА 🔥
ШВЕЯ
🔥  Агенція Праці ''Dream Work'  🔥
Шоколадна Фабрика
Агенція Праці ''Dream Work' 🔥 🔥
На выдувной экструдер требуется экструдерщик с опытом работы
Внимание !!! Срочно !!! На выдувной экструдер требуется экструдерщик с опытом работы (район Залютино
Потрібні працівники на виробництво в Польщу
1
Потрібні працівники на виробництво в Польщу

Польська агенція Get job Sp z o o потребує на роботу (околиці міста Каліш):  * Чоловіків, жінок та сімейних пар на пакування готової рибної продукції. Робота полягає у пакуванні маринованого рибного філе, риби печеної, різного роду рибні салати. Оплата: 11 ...

Кассир в обмен валют, требуются сотрудницы в кассу
1
Кассир в обмен валют, требуются сотрудницы в кассу

В финансовую компанию требуются сотрудницы в кассу обмена валют. Место работы подбираем индивидуально, в зависимости от места жительства. Требования: порядочность, внимательность, ответственность, обучаемость, знание ПК на уровне пользователя, умение работать ...