Додати оголошення
Головна  >  Послуги  >  Туризм, свята, спорт, відпочинок  >  Познайомлюсь з жінкою з західної України для створення сім'ї в Польщі

   Познайомлюсь з жінкою з західної України для створення сім'ї в Польщі  (пропоную)


Познайомлюсь з жінкою 40-45 років з західної України, може бути з маленькою дитиною. Треба, що би знала польську або англійську мову, хоча би на базовому рівні, бо я не знаю української мови.

Мені 41 рік. Мої захоплення: подорожі, люблю готувати їжу, хороша книга, плавальний басейн, прогулянки.

Зараз я живу в Шотландії (Турсо), але постійно приїжджаю в Польщу, коли маю вільний час.

Польша, Ustron, Slaskie воєводство

+48 661222258

drybling@interia.pl

Tomasz Kujawa


Реклама

Оголошення із рубрики "Туризм, праздники, спорт, отдых"переглянути все
Шенген виза. Виза в Великобританию, США, Канаду.
Оформление любых виз по всему миру. Вид на жительство (ВНЖ и ПМЖ) в Польше с гарантией.
Виза в Болгарию
Без справок и без личной подачи!!! Стоимость: - 180/90 - 200 евро - 360/180 - 300 евро Д
Польская воеводская виза (годовая)
Воеводская виза на год! Стоимость - 550 евро Предоставляем полный пакет документов: ✔зап
Польский бизнес-шенген
Помогаем в открытии польского бизнес-шенгена на год Делаем полный пакет документов! Стои
Поможем подготовить пакет документов дл любого типа виз
ПОМОЖЕМ ПОДГОТОВИТЬ ПАКЕТ ДОКУМЕНТОВ ДЛЯ ЛЮБОГО ТИПА ВИЗ: 1. Консультация касательно спи
Оформлення віз без повернення в Україну
1
Оформлення віз без повернення в Україну

Оформлення шенгенської та національної візи. Підготовка повного пакету документів за 3 дня. Термінове відкриття візи. Допоможемо відкрити візу на необхідний термін з мінімальними затратами. Візи від кількох днів до року перебування за кордоном. 380977838665 Лідія ...

Захід Квадро-Тур (Оренда Квадроциклів)
1
Захід Квадро-Тур (Оренда Квадроциклів)

Для прихильників активного способу життя,  а також для тих,  хто не уявляє себе без драйву.  Прогулянки на квадроциклах під Львовом – це справжня пригода для тих,  хто хоче нових  вражень і заряд адреналіну,  який виділяється під час подолання всіляких перешкод.  ...

Оренда Квадроциклів Прокат#Захід Квадро Тур
1
Оренда Квадроциклів Прокат#Захід Квадро Тур

Після важкої тижня,  проведеного в офісі за роботою немає нічого краще і корисніше,  ніж розслабитися,  позбавитися від негативних емоцій,  поспілкуватися з друзями.  Квадроцикли в цьому сенсі незамінні.

Новий рік 2019 в Україні в місті Лева Львові
1
Новий рік 2019 в Україні в місті Лева Львові

НОВИЙ РІК 2024 у ЛЬВОВІ: 4 неймовірних дні у Львові НА НОВИЙ РІК ТА РІЗДВО 30.12.2023 - 02.01.2024 (4 дні/ 3 ночі)   Зустрічайте Новий 2024 рік ПЕРЕМОГИ в серці Західної України - Львові! 4 неймовірних дні у Львові, 4 різноманітних екскурсії Львовом, дегустація ...

Обеды, бизнес-ланчи с доставкой
2
Обеды, бизнес-ланчи с доставкой

Приготовим с любовью вкуснейшие комплексные горячие обеды, бизнес-ланчи. Готовлю для вас как для себя и своей семьи. Порции большие! Меню каждый день разное! Доставим в офис и на предприятие. Индивидуально меню на неделю. Гарнир (200 г), Салат (100 г), Мясное ...