Добавить объявление
Главная  >  Услуги  >  Экспертные услуги  >  Юридические и консалтинговые услуги  >  Юридические услуги  >  Податкові спори

   Податкові спори  (предлагаю)Реформа податкової системи України призвела до запровадження кодифікованого акту Податкового кодексу України, мета якого було зменшити податковий тиск на громадян, малий і середній бізнес, стимулювати започаткування нового бізнесу та на противагу - оподатковувати високі доходи, розкіш, демонстративне споживання тощо. Однак, у Податковому кодексі України самостійно розібратися дуже складно, але податкова завжди стежить за виконанням положень Податкового кодексу і карає тих, хто порушує закон. Своєчасне звернення до фахівців нашої компанії допоможе не допустити помилок і уникнути виникнення податкового спору або розв’язати вже існуючий. Кодексом адміністративного судочинства України та Податковим кодексом встановлено, що кожен платник податків може звернутися до суду, якщо вважає, що рішенням, дією чи бездіяльністю податкового органу порушені його права, свободи та інтереси, а рішення, прийняті контролюючим органом, можуть бути оскаржені в адміністративному або судовому порядку. Тому ми пропонуємо наступні типові види послуг для фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб:

* Отримання свідоцтва платника ПДВ;

* Консультації з надання податкової звітності в фіскальні органи;

* Адміністративне оскарження податкових повідомлень-рішень до Державної податкової служби;

* Представництво інтересів платників податків у податкових спорах на стадіях подання та розгляду заперечень на акти податкових перевірок, адміністративного та судового оскарження податкових повідомлень-рішень та інших рішень, дій або бездіяльності контролюючих органів, зокрема щодо відмови у відшкодуванні ПДВ, незаконного арешту коштів на рахунку, безпідставних вимог про сплату пені і штрафів тощо.

* Супровід судових спорів про зобов’язання податкових органів вчинити певні дії (видати свідоцтво, внести зміни в облікові дані, визнати податкову звітність та ін.).

* Порушення кримінальних справ проти клієнта.

* +38 (095) 589-72-72

* +38 (093) 589 72 72

* +38 (098) 589 72 72

* +38 (044) 339 93 94

http://yurlex.com/


Реклама

Объявления из рубрики "Юридические услуги" посмотреть все
Оформление документов на наследство за границей в Москве
В жизни каждого человека может наступить ситуация, когда ему оставят наследство какие-то ро
Обращение народного депутата по Вашему вопросу.
Предлагаем услуги: Обращение народного д
Возврат долгов
Юридическая компания "АНГАРД-АТТ" поможет Вам с возвратом Ваших денежных средств от долж
Юридические услуги Харьков
Юридическая компания " Ангард-АТТ" ( Харьков)Наша цель – предоставление качественных юри
Гражданство Венгрии. Индивидуальный подход
Spolkaz.o.o. «Europejskie Miedzynarodowe Centrum» Гражданство Польши, Венгрии, Латвии, Литвы,