Додати оголошення
Головна  >  Послуги  >  Туризм, свята, спорт, відпочинок  >  Я снимаю на камеру окружающий меня Мир и показываю это вам. Настоящее реалити-шоу !

   Я снимаю на камеру окружающий меня Мир и показываю это вам. Настоящее реалити-шоу !  (пропоную)

Ціна: договірна

Я снимаю на камеру окружающий меня Мир и показываю это вам. Настоящее реалити-шоу !
Если Вам нравятся мои видео, - ставьте лайк, пишите комментарии, подписывайтесь на канал, делитесь им со своими друзьями. Дальше будет ещё интереснее. Я – Виталий. До новых встреч.
https://www.youtube.com/user/UkrRunet

Реклама

Оголошення із рубрики "Туризм, праздники, спорт, отдых"переглянути все
Живопись на заказ в Харькове
Напишу для Вас все, что пожелаете! Опыта и мастерства достаточно! Только ручная работа! Звоните обсу
Приглашение для визы в Польшу от хостела в Варшаве
Хостел Krokodyl в Варшаве предлагается проживание в многоместных номерах начинается от 30 злоты
Мультивиза. Виза. Шенген. Бизнес приглашение в Польшу.
Продам бизнес-приглашения для шенгенской мультивизы. Данный тип визы не ограничивает вас
Контактный зоопарк на ВДНХ Киев Animal Park
Приглашаем Вас посетить контактный зоопарк AnimalPark на ВДНХ Киев. Здесь Вы сможете поз
Запись в визовый центр Польши. Регистрация в визовый центр.
Регистрация в ППВА Польши БЕЗ ПРЕДОПЛАТ!Днепр - 500 грн (кат. С и D)Харьков - 500 грн (к
Оренда прокат вуличних меблів
1
Оренда прокат вуличних меблів

Компанія VECTOR пропонує послуги з оренди/прокату вуличних меблів. Ротангові меблі популярні для кафе, обладнання лаундж зони, для зйомок та інших закладів чи локацій. Вони стійкі до сонця, пилу і вологи. Ідеально підходять для комфортного відпочинку та ...

Оренда прокат концертного обладнання
1
Оренда прокат концертного обладнання

Компанія VECTOR займається комплексним технічним забезпеченням та організацією будь-якого заходу. Звернувшись саме до нас, ви отримаєте повний асортимент послуг в одному місці. Ми зробимо все, щоб ваше свято, концерт, фестиваль, корпоратив, вечірка, виставка ...

Оренда прокат гардероба
1
Оренда прокат гардероба

Орендуйте гардеробне обладнання в компанії VECTOR за доступними цінами. Ми можемо забезпечити захід гардеробом до 5000 тисяч чоловік або розділити/зонувати простір за допомогою ширм. В нашому асортименті: -          ширми чорні, білі, дерев’яні, -           гардероби, ...

Оренда прокат електрообладнання
1
Оренда прокат електрообладнання

Компанія VECTOR пропонує послуги з оренди / прокату електрообладнання. У нас ви можете знайти: електробойлери (10-40 л.), парогенератор, кофемашину, електрогенератор, електрочайник, вентилятор, обігрівачі( УФО, газові грибки), кондиціонери, газові балони, холодильні ...