Добавить объявление
Главная  >  Товары  >  Сельхозпродукция, животные, растения  >  Растения  >  Семена, саженцы  >  Гибрид подсолнечника "Матадор" (устойчив к гранстару)

   Гибрид подсолнечника "Матадор" (устойчив к гранстару)  (продам)


Селекція: Всеукраїнський науковий інститут селекції (ВНІС).На випробуванні з 2011 року. Середньостиглий гібрид. Вегетаційний період 115- 118 днів. Висота рослин 180 см. Кошик середньокрупний, у фазі дозрівання з боку насіннєвої маси має опуклу форму. Насіння невеликого розміру, чорного кольору з ледь помітними сірими смугами. Вміст олії в насінні 51 - 52 %. Гібрид генетично стійкий до іржі (Puccinia helianthi), та пероноспорозу. Стійкий до 6 рас вовчка (Orobanche cumana). Толерантний до фомопсису (Phomopsis Diaporthe helianthi), до сірої і білої гнилі (Sclerotinia sclerotiorum). Стійкий до ураження соняшникової молі (Homoeosoma nebulella) . Гібрид має високу стійкість до повітряної та ґрунтової посухи. Рекомендовано до вирощування в зоні Лісостепу та Степу. Густота стояння на уборку- 55-60 тис. рослин на 1 га. Потенційна врожайність – 5 т/га. Гранстаростійкий.

 


Реклама

Объявления из рубрики "Семена, саженцы" посмотреть все
Продам семена редких растений
Продам семена редких и экзотических растений. Отправляем по всему миру. Возможен наложен
Саженцы плодовые и декоративные
Предлагаю саженцы: -ореха грецкого, груши, абрикоса, сливы, персика -САКУРЫ
семена озимой пшеницы,Элита. "Ермак","Славная"
Уважаемые аграрии, семенное хозяйство реализует посевной материал озимой пшеницы мягкой,
Семена озимой пшеницы
ТОВ "АФ Суми - Насіння" реализует сертифицированные семена озимой пшеницы (Смуглянка, Зо
Квіти вагові Чорнобривці, Цинія, Нігела, Датура-біла і голуба, геліантус
Продам квіти вагові можливо і пакетовані в асортименті Чорнобривці, Цинія, Нігела,
Семена гибрида подсолнечника — меркурій

Семена гибрида подсолнечника — МЕРКУРИЙ • Потенциал Урожайности – 4,5 т/г. Средняя урожайность 27-35 ц/га. • Период вегетации 110 – 115 дней. Энергия роста — 7 баллов. • Устойчив к заразихе — (7 баллов), расы от A до D. • Подходит для выращивания во всех ...