Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Нерухомість  >  Земельні ділянки  >  Продається земельна ділянка с. Личани, Ківерцівського р-ну

   Продається земельна ділянка с. Личани, Ківерцівського р-ну  (продам)

Ціна: 10 000 $
Автор: Сергій  ( 21.09.2012)
Підприємство: Луцький Центр Нерухомості
Сайт: lcn.biz.ua
Місцезнаходження: Україна, Волинська область, Луцьк
Дата публікації: 26.09.2012

Продається земельна ділянка с. Личани, Ківерцівського р-ну (38 км від Луцька біля смт. Олика) 0,25 га під ж/з, та 0,35 га під с/г. Зручний вимощений щебенем доїзд. На ділянці є старий не житловий дерев’яний будинок 9х11 м. Погріб, великий сад. Ділянка розміщене неподалік лісу, поруч річка та озеро. Ціна 10 000 у.о.+торг


Реклама

Оголошення із рубрики "Земельные участки"переглянути все
продам поле 33 в с. Ряснополь 380000 $
продам 33 га земли(участок поля) в селе Ряснополь, Одесская область, Украина.http://maps
Продам участок. Райский уголок.
Живописное место.Выход на озеро с участка. В конце участка копанка.Ровная поверхность.Ко
Продам участок под застройку в Киевской области г.Украинка
Продам участок под застройку в Киевской области г.Украинка, Приозерная 26.На участке старый дом
Продам действующее фермерское хозяйство
Продается фермерское хозяйство в Васильковском районе, с. Пинчуки. От Киева по Одесской
Продам большой участок, дешево
Продам большой участок 2.6 Га, могу добавить еще родителей 2.62Га+ 2.62Га + 3.10 Га - по
Продається земельна ділянка в с. Семидвір я
6
Продається земельна ділянка в с. Семидвір я

Ділянка площею 0, 0906 га, для індивідуального дачного будівництва за адресою: АР Крим, м. Алушта, с. Семидвір"я, мкр. Дельфін, земельна ділянка № 40. По земельним ділянкам проходить лінія електропередачі. Приблизно в 300 м. від ділянки проходить трубопровід холодної ...

Продається земельна ділянка в с. Семидвір я
7
Продається земельна ділянка в с. Семидвір я

Ділянка площею 0, 0939 га, для індивідуального дачного будівництва за адресою: АР Крим, м. Алушта, с. Семидвір"я, мкр. Дельфін, земельна ділянка № 41. По земельним ділянкам проходить лінія електропередачі. Приблизно в 300 м. від ділянки проходить трубопровід холодної ...

Продається земельна ділянка в с. Семидвір я
7
Продається земельна ділянка в с. Семидвір я

Ділянка площею 0, 1000 га, для індивідуального дачного будівництва за адресою: АР Крим, м. Алушта, с. Семидвір"я, мкр. Дельфін, земельна ділянка № 42. По земельним ділянкам проходить лінія електропередачі. Приблизно в 300 м. від ділянки проходить трубопровід холодної ...

Продається земельна ділянка
4
Продається земельна ділянка

Загальна площа 0, 1530 га, надана для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, форма - прямокутник, без схилу, під"їзд - грунтівка. Наявні комунікації централізовані: електромережа приблизно в 200 м. Адреса: Харківська обл., ...

Продається земельна ділянка 16,5сот. смт.Східниця
10
Продається земельна ділянка 16,5сот. смт.Східниця

Продається земельна ділянка 16,5сот. смт.Східниця Продається 16,5 сотих в найкращому місці смт.Східниця.  Це саме те, що Ви шукали: цільове призначення - будівництво та обслуговування житлового будинку (можливо готелю, пансіону тощо). Два акти: 12с і 4,5с, ...