Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Обладнання, інвентар, інструмент  >  Обладнання для виробництва пластикових вікон

   Обладнання для виробництва пластикових вікон  (продам)


Обладнання для виготовлення металопластикових вікон та дверей, стеклопакетів! Комплектуючі: Camozzi(Італія), Festo(Німеччина), Siemens(Німеччина). Гарантійне обслуговування – 1 рік. Високотехнологічні стандарти виготовлення. Виготовлено в Україні!
Якщо Вас цікавить більш детальна інформація, ми до Ваших послуг:

Реклама

Оголошення із рубрики "Оборудование, инвентарь, инструмент"переглянути все
ПЛАСТИКОВЫЕ ФОРМЫ для производства изделий из бето
ООО «АрСи» предлагает Вам ознакомиться с технологией изготовления изделий из бетона методом вибролит
Минипивзаводы из Чехии
Предложение на поставку оборудования минипивзавода, включая технологический проект, шеф-монтаж и пус
Оборудов. для произв. задвижки 30с41нж
Предлагаем оборудование для производства задвижки стальной 30с41нж ру 16 ду 50-250. Целостные линии
Декоративное освещение, светотехника, свет и дизайн.
Светильники, светодиоды, лампы, дюралайт (световой шнур), гирлянды, световые занавесы и сетки, оптов
Оборудование для боулинга "ЕВРОСТАНДАРТ-2006"
БОУЛИНГ. Компания VPS BOWLING(12 лет на рынке, 5 собственных боулинг-клубов в Москве,более 800 смон
Обладнання для виробництва, промислове обладнання, автоматизація
4
Обладнання для виробництва, промислове обладнання, автоматизація

інженерно-виробниче підприємство консультує, проектує та виготовляє виробниче обладнання, виробничі лінії та частини до них у тому числі штампи та пресформи. Автоматизація виробничих процесів на основі програм та електронних схем власного виробництва. Повний ...

Промислове холодильне обладнання Україна
4
Промислове холодильне обладнання Україна

Холодильна камера. Морозильна камера. Професійне холодильне обладнання. Пропонуємо купити промислове холодильне обладнання власного виробництва. У продажу холодильні камери та машини, морозильні камери POLAIR, які забезпечать якісне, довготривале зберігання продуктів. ...

Обладнання для реставрації подушок.
1
Обладнання для реставрації подушок.

Пропонуємо обладнання для реставрації подушок і чищення пір'я  нової розробки. У два рази піднято якість чищення, швидкість і повна дезінфекція. За нашим обладнанням майбутнє рухомих авто-майстерень і стаціонарних салонів. Також виготовляємо обладнання для ...

Реставрація подушок і чищення пір’я. Обладнання для бізнесу.
1
Реставрація подушок і чищення пір’я. Обладнання для бізнесу.

Обладнання нової розробки для вашого пухнастого бізнесу (реставрація подушок та чищення пір'я).  Піднято якість чищення, швидкість та повну дезінфекцію у двічі.  За нашим обладнанням майбутнє рухомих авто-майстерень і стаціонарних салонів! Виготовляємо обладнання ...