Добавить объявление
Главная  >  Услуги  >  Транспорт и логистика  >  Перевозки  >  Пассажирские перевозки  >  Таксі у Львові

   Таксі у Львові  (предлагаю)

Автор: менеджер  (на портале c 26.04.2000)
Предприятие: Компания «Експрес-Таксі»
Местонахождение: Украина, Львов, улица Владимира Великого, 20
Дата публикации: 02.03.2018

Приїжджаючі до одного з найстаріших міст України та Європі, ви можете повернути у часі, або оцінити як можуть поєднуватися минуле та сучасність. Саме таким є Львів – осередок історії та культурної спадщини. Ніхто, окрім місцевих мешканців, або тих, хто вже давно перебуває тут не знає всіх його секретів. Серед тих, хто може розповісти історії незнайомі навіть історикам працівники служб таксі. В компанії «Експрес-Таксі» працюють досвідчені водії, які щиро полюбляють місто.

Наші переваги

  • Велика кількість машин різного класу
  • Водії які прекрасно знають місто
  • Доступні тарифи
  • Ми працюємо завжди
  • Пропонуємо пасажирські, вантажні перевезення, а також надаємо послуги евакуатора у складних дорожніх умовах
  • Використовуємо всі сучасні комунікаційні засоби для зв’язку.

Звернувшись до нас, клієнти можуть розраховувати на максимально швидке прибуття транспорту, ввічливе та толерантне відношення водіїв та максимальний комфорт. На сайті lviv.express-taxi.ua/uk/ є вся необхідна інформація про нас. Ми намагаємося зробити все для комфорту клієнтів і пропонуємо таку послугу як перевезення інкогніто. Для цього буде використовуватися машина без знаків таки і ви зможете залишитися невпізнаним у будь якій ситуації. Наші працівники зустрінуть замовників таксі в аеропорту і на вокзалі, вивезуть за місто. Перелік послуг ви можете знайти на онлайн ресурсі компанії.

З нами зручно та вигідно

Щоб привернути увагу якомога більшої кількості клієнтів, розробляємо програми лояльності, та пропонуємо знижки на послуги. Цінуємо всіх клієнтів, та з особливою турботою ставимося до тих, хто постійно замовляє наші машини. Вони стають не просто клієнтами, а справжніми друзями, зустріч з якими завжди приємна подія. Ми забезпечимо найкращі умови для тривалої подорожі і для швидкого переїзду.

Нашими послугами користуються не тільки гості міста, а і його мешканці. Вони добре знають, що завжди можуть розраховувати на найвищій рівень сервісу. Серед критеріїв нашої роботи – соціальна відповідальність. Створюємо нові робочі місця, та чесно перераховуємо всі податки, беремо участь у благодійній діяльності та робимо свій внесок у розбудову міста.


Объявления из рубрики "Пассажирские перевозки" посмотреть все
Аренда автобусов Меседес и Даф
Аренда комфортабельных пассажирских автобусов Мерседес и Даф на 20-50 посадочных мест.Большой спектр
Пассажирские перевозки автобумами Мерседес и Даф
Аренда пассажирских автобусов Мерседес и Даф на 20-50 посадочных мест. Большой спектр услуг по перев
Пассажирские перевозки.
Пассажирские и грузовые перевозки .Экскурсии,трансферт,выставки. Обслуживание свадеб и торжеств.Межд
Пассажирские перевозки по Киеву Украине СНГ
Пассажирские перевозки групп по Киеву Украине странам СНГ комфортабельными микроавтобусами и автобус
пассажирские перевозки по Крыму. Трансфер
Пассажирские перевозки по Крыму на комфортабельном авто: трансфер, экскурсии, VIP-обслуживание, заво
Харьков. Грузовое такси. Услуги грузчиков. Поможем быстро переехать из квартиры в квартиру, из офиса в офис, из магазина в магазин

Грузовое такси «Мувинг Сервис» оказывает услуги по перевозке имущества из квартиры в квартиру, из офиса в офис, из магазина в магазин и других помещений. В процессе переезда оказываем услуги грузчиков (погрузочно-разгрузочные работы), разборку и сборку мебели, ...